Jak na to?

Zdravím všechny uživatele stránky za1korunu.cz a také bych chtěl pozdravit administrátorů tohoto výjimečného webu. Nad dnešním příspěvkem jsem přemýšlel asi 3 dny, hledal jsem námět. Něco napadlo dnes. A to, abych vám napsal takový menší návod, jak vyhrát jednu z aukcí. Samozřejmě, že můžete vyhrát i více než jednu. Celý návod bude jen z mého pohledu, vlastně jako bych to udělal , abych přece jen něco vyhrál. Jen tak na této stránce nevyhrajete, třeba mít svou strategii, jak porazit širokou škálu protihráčů.
1/. Nejdříve musíte rozhodnout, kolik bidů si koupíte. Množství bidů je velmi důležité. Samozřejmě, můžete vyhrát aukci i s 10 Bidami. Určitě se to už někdo dokázal. musím říct, že takové štěstí jsem ještě neměl. Ale vrátím se k tomu, co Vám chci říct. Musíte velmi dobře zvážit množství Bidů, které byste byli ochotni koupit. Přece jen 200 Bidů je málo, i když stojí dost peněz,
ale já sám bych doporučil koupi  alespoň 1000 Bidů za 35 EUR. sám jsem takto udělal a hned jsem za tyto Bídy vyhrál 3 aukce. Je velmi malá šance abyste vyhráli aukci s malým počtem bidů. O věc se může bít mnoho lidí a vy budete představovat jen slabého soupeře pro vaše protivníky.

2/ Každý se musí zaměřit na co nejmenší množství aukcí, které by chtěl vyhrát. Nemůžete se soustředit na velké množství aukcí, protože takto si utrácíte své drahé kredity zbytečně. Nejlepší je zaměřit se jen na jednu aukci.
3/ Vyberte si aukci levnou, ale zase ne příliš drahou. Podle toho co jsem zpozoroval, čím dražší předmět aukce, tým se o něj bije více lidí a vy nemáte ani nejmenší šanci něco vyhrát. osobně bych doporučil zaměřit pozornost na kupóny, balíčky bidů, věci do domácnosti, reproduktory, klávesnice, Přece jsou to takové věci, které má doma každý a proto není o velký zájem. Ale samozřejmě se může stát věc, když se vydraží drahý televizor, mobil nebo jiný předmět za ani ne za pár korun. Tehdy si určitě každý řekne, proč jsem se jen do té aukce nezapojil. Jenže je tu druhá věc. Kdyby že se do ní zapojíte, ten druhý co ji vyhrál, by se s vámi protahoval, jen aby to vyhrál. Takto utratíte spoustu bidů zbytečně. O takovou hodnotnou věc je nejlepší bojovat tehdy, když jste ochoten si koupit spoustu Bidů. Vždyť přece je nic si koupit bídy za 7 tis. korun, když můžete vyhrát super 3D plazmu za 40 tis. korun! Tehdy se tomu nemůže nic rovnat. Ale když jste jako jánechcete hodně utratit, tak raději neriskujte.
4/ Nechcete-li kupovat drahé bídy, pište příspěvky na tento BLOG, za které vás tím blogu patřičně ohodnotí. Další způsob nasbíraných bidů je, když si koupíte akciový balík 500 BID, hrajte soutěž Traf 10. Tehdy máte velkou šanci vyhrát nějaké bídy navíc, protože máte možnost vyhrát 10, 100 až 1000 Bidů. No nebylo by to úžasné? si rozhodně myslím, že ano.
A nakonec po 5/. Nic jiného nám všem nezbývá, jen se těšit z vyhrané aukce,otevřít nějaké to šampaňské a doma netrpělivě čekat na svůj vydražený předmět.
Doufám, že vám moje rada dopomůže k vyhraní skvělých aukcí, také přispívejte na tento blog a podělte se se svými zkušenostmi ze stránkou za1korunu.cz. Možná byste měli jiný názor než , možná lepší a více by pomohl ostatním k výhře.

Přeji vám hodně vyhraných aukcí, při kterých budete nesmírně šťastní, že jste něco vyhráli a také ostatním, co právě hrají, příjemné dražení.

  Johnny J     

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Dobrá volba 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *