Malý návod jak vyhrát!

Zdravím hráče, blogery, čtenáře nebo jen ty, co zatoužili vyhrát něco malého opravdu jednoduchým způsobem. Existuje spousta aukčních portálů, co nabízí špičkové věci, ale jen jeden, na kterém můžete získat zcela nové zboží bez jakýchkoliv investicí Musíte jenom chtít?
Stačí když přispějete článkem na tomto blogu a máte vyhráno Za příspěvek můžete získat 500 Bidů. Tak například já a moje zkušenost s portálem respektive s blogem. jsem nejednou psala a nejvíce jsem byla odměněna 250 Bidami. Není to mnoho, ale s tolika bidami se dá vyhrát np. nový televizor. Vždyť někteří hráči mají tolik štěstí, že jim na výhru stačí 3, 6 nebo 100 bidů a výhru mají v suchu. Pokud se Vám to zdá málo, zkuste trefovat terče a možná se Vám podaří nasbírat další drahocenné bídy. Zkusit hrát o méně hodnotné ceny, Paypal balíčky a ty pak zaměnit na další bídy.

Pokud mohu poradit novým hráčům, kteří chtějí použít automat, doporučuji nastavit více než jen minimum 45 příhozů. Jsou trpěliví čekatelé, kteří vydrží počítat a zapisovat si počty příhozů a čekají na správný okamžik a vědí vypočítat tu chvíli když Vám končí příhozy a urvat Vaši výhru rovnou před nosa.510 příhozů v nastavení automatu navíc Vám to celé může vyhrát.

Doufám, že můj malý návod někomu dopomůže k pěkné výhre. Držím palce!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *