Jak na to 2

Ještě jednou zdravím všechny hráče a uživatele stránky za1korunu.cz a také zdravím celý team stránky. Dnes bych chtěl pokračovat v návodu, který jsem psal před několika dny. Bylo to kvůli vám, aby se vám v aukcích dařilo, možná více než mně. Doufám, že minulý příspěvek vám alespoň v něčem pomohl, že jste si něco z něj vzali a vyhráli pár aukcí. Dnes vám napíšu o dalších věcech, které by vám dopomohly k vyhraných aukce.
6/ Všem bych doporučil vyčlenit jeden den, kdy nebudete přihazovat na žádnou z aukcí, ale budete trpělivě sledovat jiné aukce. Doporučuji to, protože je dobré sledovat strategie vašich protivníků, přijít na to, jak jednoduše vyhrát aukci. Každý z nás určitě zpozoroval ten bod, čas, když to protivník vzdá a přenechá vám předmět, protože již není schopen nebo ochoten o daný předmět bojovat. A to vám objasní více další bod.
7/ Poradil bych vám taky, abyste nepřihazovali na aukci od začátku, ale začněte  když bude cena předmětu větší, vaši protivníci utratí spoustu bidů a vám ještě nějaké zůstanou. Tu může soupeř od aukce ustoupit a nechá vás vyhrát, protože už minul hodně bidů a jich tolik nemá, aby s vámi soupeřil. Tedy podle mě máte velkou šanci daný předmět vyhrát.
8/ Pokud jste novým uživatelem stránky, tak jako dárek pro nového uživatele, dostanete první zakoupený balíček levnější o 60%, resp. ke 500 Bidům, dostanete 60% z tohoto balíčku nad rámec zdarma! No nevyplatí se to? Radím vám kupte si větší balíček, přece dostanete bídy navíc a ty se vám určitě někdy sejdou. Jen si dejte pozor, pokud se vám tato nabídka zobrazí na stránce koupí a vy se rozhodnete, že to zatím nevyužijete, tuto nabídku v tu chvíli ztratíte. Ale pokud se jednou rozhodnete, že tuto nabídku využijete, dá se to vyřešit tím, že napíšete email administrátorům prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce.
9/ Na každé z aukcí můžete nastavit automat, který bude za vás automaticky na dané aukci přihazovat. Tedy nemusíte sedět pořád za počítačem, ale můžete si odběhnout do obchodu, případně nemusíte bdít nad aukcí celou noc a neustále přihazovat. Můžete se pěkně do růžova vyspat ve vaší pohodlné posteli. Automat je ovšem omezen na minimálně 45 příhozů, ale zdá se mi, že jsem zpozoroval typ aukce, když se dá nastavit automat i na méně příhozů. Automat většině uživatelů dopomůže k vyhraných aukce, protože velké množství hráčů ztratí o předmět zájem, když vidí, že druhý hráč má nastavený automat, ale oni si ho nemohou dovolit z důvodu omezeného množství svých bidů na účtu. Podle mého názoru plní automat funkci strašáka na druhé hráče: D.
 A nakonec 10/. Také vám stránka nabízí funkci hlídače aukce, který vám automaticky po nastavení v okamžiku zahájení aukce, prostřednictvím SMS zprávy oznámí, že se máte zapojit do aukce, protože ta začala. Tato službička vás bude stát pouze směšné 2 bídy. Vždyť to není mnoho. Doporučuji pro ty, kterým se nechce sedět nad počítačem a netrpělivě sledovat, zda dražba náhodou nezačala.

Tak, to je z mé strany vše. Doufám, že vám moje rady pomohou k úspěšnému zvládnutí aukce nebo některým dopomůže i k více aukcím. Pak pokud něco nakonec vyhrajete a pokud se vám bude chtít, napište vaši zkušenost na tento blog, aby i ostatní věděli, že se to opravdu dá a že netřeba ztrácet i tu poslední naději, protože určitě každému z vás se jednou stane, že něco konečně vyhrajete.

Přeji všem hezký den, příjemné dražení a hodně radosti z vyhraných aukcí, Johnny.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *