Vypněte telku

Aukcí je spousta a často se vyskytne najednou několik zajímavých položek. Jen třeba vybrat, které aukce se člověk zúčastní. Když už víte, o co chcete zabojovat, věnujte pozornost této jediné aukci. V úvahu musíte brát i to, kolik bidů máte k dispozici. A zjistit si, za kolik se stejná věc vydražila  minulosti. Aby se nestalo, že vám dojdou bídy uprostřed boje. Pro ten případ je včas doplňte.

Pak už jen sledujte pozorně vybranou aukci. A když píšu pozorně, myslím tím opravdu pozorně.

Sekundy ubíhají rychle a pokud chcete sledovat, kdo kromě vás se zajímá o draženou věc, měli byste omezit všechny okolní podněty. Přepnout mobil na tichý režim, pokud nedokážete ignorovat jeho zvonění či pípání SMSky.

Pěkně vyrušit vás může během aukce i televizor. Náhlá změna hlasitosti či vložení reklamy do aktuálního programu vás snadno vyruší, na chvíli ztratíte svou koncentraci a nestihnete včas přihodit a aukce je prohraná. Proto vám radím, vypněte telku i rádio. Škoda Bidů. A taky dražba téhož předmětu se nemusí stejný den už opakovat.

Konec konců, uvedená zásada vypněte okolní rušivé podněty neplatí jen pro aukci, ale pro všechny důležité činnosti, které vyžadují vaše vysoká pozornost a kde se musíte soustředit.
Věřím, že se vám s pomocí rady povede zlepšit vaše skóre v aukcích za1korunu.cz a dražení vám přinese více radosti ze hry, jak i výhry.

zdediny

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *