Nebojte se začátků!

Mnoho věcí si dnes můžeme koupit z domu, zabalení do deky a v teplých ponožkách. Umožňují nám to internetové obchody, jejichž počet neustále roste. Usnadňuje nám to život a hlavně šetří čas, který je dnes vzácný. upoutala aukční síň za1korunu.cz Jsem začátečník, takže mnoho aukcí jsem ještě nestihla. Zapojila jsem se do aukce o navigaci a samozřejmě, jako začátečník, jsem si nepřečetla podmínky automatu. Takže pokud chcete dražit třeba si vše pořádně nastudovat, tomu se momentálně věnuji a sleduji stránky jen tak v úzadí.

Zpočátku jsem nevěřila jak je to možne,  no víte získat takové skvělé věci za super cenu. Ale po sledování stránky a trochu i rozmýšlení jsem přišla na to, že je to možné. Pokud jste začátečník a máte pochybnosti, stačí jen sledovat stránku.

Po zaregistrování máte různé výhody, můžete se zapojit do soutěže o bídy. Dokonce na stránce víte bídy i vydělat, což je úžasné. Zrovna pokud nemáte bídy si je zkuste vydělat například psaním do Blogu. Každý, kdo zkusil tyto aukce potvrdí, že právě když nemáte bídypřijdou ty pravé nervy. Ten pocit, když se nemůžete zapojit a právě tam je věc kterou byste chtěli!
Tak třeba, já jsem se zaregistrovala, koupila balík bidů, začala jsem dražit (bezhlavě) a co se stalo? Všechny mé bídy byly za chvilku fuč! A to jen mou vinou, bila jsem se z automatem, moje poslední kredity se blížili k nule a já jsem ani nedýchala. Poslední bídy, poslední příhoz a vítězem se stal automat. Proto pamatujte, pokud jednou dáte automat, to  njde zrušit pouze změnit nastavení. V překladu to znamená, asi to že když dáte třeba 90x příhoz, tak to nmůžete změnit na méně. POZOR, na každé aukcí vám ukazuje, kolik bidů vám vezme za každý příhoz.
Je důležité tyto stránky prostudovat, abyste věděli co a jak. Aukční síň je samo sebou neustále v provozu, tedy vy si vybíráte čas, kdy aukce proběhne. Nemusíte hned po zaregistrování dražit. Je to jen na vás kdy a co chcete dražit.

Tento příspěvek píšu pro začátečníky, aby měli trochu přehled a nedělali chyby a pak se chytali za hlavu jako já. Vše je spíše o náhodě, není nikdy ten čas kdy je tu málo lidíjak si mnozí myslí. I mě napadlo, že v noci se to vyplatí, že tu není tolik lidí nebo ráno No opak je pravdou, vždy je tu plno. A pokud ne přímo na stránce, tak jsou tu nešťastné automaty. 

Automaty to jsou moje noční můra, mohli by vymyslet i aukce bez nich, co na to řeknete? Já se těším na to kdy sem budu moci napsat i o mém vítězství, na které čekám. Všechno má svůj čas a také věřím že čeká se VYPLATÍ 🙂 Tak vám dám pak vědět.

Držím Vám všem palce ať si vydražíte každý to po, čem toužíte a co si mnoho z nás nemůže dovolit a hlavně nikde to nedostanete za takovou skvělou cenu. 🙂 Nebojte se začátků, ty jsou všude a vždy těžké...  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *