Vypněte televizor!!!

Aukcí je mnoho a často se najednou vyskytne několik zajímavých předmětů. Musíte pouze vybrát tou družbu, ktoré se zúčastníte. Když už víte, o co chcete zabojovat, věnujte pozornost této jediné aukci. V úvahu musíte brát i to, kolik Bidů máte k dispozici. Koukněte taky do archív, za kolik se stejná věc vydražila v minulosti. Aby se nestalo, že vám dojdou bídy uprostřed boje. Pro ten případ je včas doplňte.

Pak už jen sledujte pozorně vybranou aukci. A když píšu pozorně, myslím tím opravdu pozorně. Sekundy ubíhají rychle a pokud chcete sledovat, kdo kromě vás má zájem  o draženou věc, měli byste omezit všechny okolní podněty. Přepnout mobil na tichý režim, pokud nedokážete ignorovat jeho zvonění či pípání SMSky. Během aukce vás může pěkně vyrušit i televizor. Náhlá změna hlasitosti či vložení reklamy do aktuálního programu vás snadno vyruší, na chvíli ztratíte svou koncentraci a nestihnete
včas přihodit a aukce je prohraná. Proto vám radím, vypněte televizor i rádio. Škoda Bidů. A také dražba stejného předmětu se nemusí stejný den už opakovat.

Konec konců, uvedená zásada vypněte okolní rušivé podnětyneplatí jen pro aukci, ale pro všechny důležité činnosti, které vyžadují vaše vysoká pozornost a kde se musíte soustředit.

Věřím, že s pomocí rady zlepšíte Vaše skóre v aukcích za1korunu.cz a dražení vám přinese více radosti ze hry i výhry!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *