Odvážnému štěstí přeje …

Ahoj. Dnes si dokážu tvrdit, že na za1korunu patřím k těm zkušenějším hráčům. Nebylo tomu tak vždy. Moje začátky byly taky těžké. Mám za sebou několik výher ale samozřejmě i prohry. Nemám žádnou strategii, která by mi dopomohla k vítězství. Žádná podle mě ani neexistuje. Všechno je to jen o štěstí a čekání na ten správný moment přistoupení do hry.
 Ze začátku jsem byla dost opatrná. Bála jsem se nastavit automat na jakoukoliv aukci z obavy, že velmi rychle automat skončí a přijdu o svou investici. Dnes jsem změnila hru a když se zapojím do dražby, tak jen s automatem. Pochopila jsem, že když se budu bát zariskovat, přijdu o vložené peníze do bidů a tak tu prosto nemám co dělat.


V tomto světě není nic zadarmo. Tedy, pokud jsem opravdu chtěla něco vyhrát, musela jsem překonat svůj strach a smířit se s tím, že nebudu stále jen vyhrávat, ale mohu i mnoho ztratit a naučit se přehrávat. Třeba počítat s tím, že nějaké peníze můžete ztratit.


Co tedy doporučuji všem, kteří touží získat něco za pár korun Zaregistrujte se! Kupte si balík bidů a prostudujte pravidla, pozorujte chvíli dražby, jak probíhají, seznamte se hráčů. Nepouštějte se hned do drahých aukcí. Pomalu dál zajdete. Zkuste nejprve aukci určenou pro uživatele, kteří ještě nevyhráli ani jednu aukci, tzv.. Začátečník. Nabírejte zkušenosti, brzy zjistíte, že být úspěšný ve hře nezávisí na množství bidů ale opravdu od toho, zda patříte k lidem, co mají štěstí ve hře, nebo v lásce.
Doufám, že se Vám bude dařit v obou případech. Hodně štěstí!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *