Registrujte se a nebude litovat!

Ahoj, tentkrát bych chtěl trochu pomoci a poradit lidem, kteří se chtějí zaregistrovat a zkusit štěstí. Myslím, že rád není nikdy dost, proto se vynasnažím Vám, nováčkům, usnadnit těžký začátek, abyste po registraci nebyli z něčeho zklamaní, překvapeni nebo nevěděli o nějakých výhodách a tricích.

S touto stránkou se setkáváte poprvé, na jedné straně jsou ceny velmi zajímavé, na druhé straně máte obavu – je stránka korektní? Mnoho pesimistů to hned odradí, no my realisti a optimisti, zkusíme štěstí a zaregistrujeme se. Jako první hned všichni chceme zkusit dražit, vždyť proč ne. No ještě je tu jedna malá překážka, je potřeba zakoupit (nejvýhodnější) balík 500 bidů za 250 Kč. Díky tomu odblokujete účet.
Máte již své první bídy a máte v plánu se pustit do své první aukce? Jste Začátečníkem, proto velkou šanci na výhru při běžných dražbách nemáte a tak doporučuji zúčastnit se AUKCÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY nebo nepříliš lákavých aukci, kde nebude tolik lidí.
Myslím si, že pokud má člověk trochu zdravého rozumu a trochu času na zbyt, tak minimálně těch 250 Kč (pokud ne více) co do toho vloží se mu vrátí, zabaví se a zažije vzrušení z pohodlí obývacího pokoje.

Jak všichni víme je to jen hra a tak působíme pod přezdívkou. No po první výhře je třeba ověření vaší osoby (kontrola zda máte dostatečný věk na dražení a zda na webu nemáte více účtů) prostřednictvím kontroly vašeho proskenována OP. Ničeho se netřeba bát, vaše údaje nebudou nikde zveřejněny a uvidí je jen administrátor stránky. Pokud ale chcete, můžete číslo OP a rodní číslo zakryt.

V přehledu Vašeho účtu je možnost nastavení vlastního avataru (různé animovane postavičky), který Vás bude reprezentovat při dražení. To je z mé strany zatím vše, přeji hezký den, hodně zábavy a samozřejmě i výher.

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *