Aukce jako hra

Zdravím všechny čtenáře blogu. Dnes vám ukážu další stránku dražby. Bude to o tom jak zvládat prohru ale trochu z jiného úhlu.

Dalo by se říci, že přihazovat do aukci a zúčastňovat se jejich je něco jako hrát karty, poker  prostě hazardní hra. Tato hra se ale nekoná u hráčskeho stolu a nemůžete využít „šestýsmysl, který vám ukáže jestli někdo blafuje, riskuje všechno, nebo má někdo v rukávu ESO. Při této hře prostě musíte využít chladnokrevný rozum jako pravý byznysmen. Investovat a čekat Tímto přirovnáním vám chci říct: „Když si hrají muži, nezavazej.

Poněkud drastický nápad, no můžete ukázat, že se nebojíte a v boji, vydržite. Nakonec se vždy dostaví výsledek v podobě výhry. Ze začátku možná budete věšet hlavu a vzdáte to – tak ale koná chlapec, ne muž.
Díky této hře se můžete stát chlapem, jenž jde tvrdě za svým. Čím déle budete hrát, tím více zkušenosti naberete, víc vás to zocelí a mnohem a euforie z vítězství se znásobí. Nedívejte se jen na to, kolik peněz jste již do toho vložili a výsledky se nedostavilyjednou se dostaví! Třeba vydržet do cíle vždyť možná se skrývá za dalším klikem i když možná nebudete jedni s těch šťastných který na tom skutečně vydělají ale věřte, že pocit šťastkov se nikdy nevystupňuje tak jako váš a už vůbec si nevyrysujú vlastnosti hodně chlapa.
Když si koupíte bídy za těžko vydělané peníze a pak je přehrajete, tak určitě z toho nemáte dobrý pocit. No prohra vám pomůže překonat další krok, neboť nejsilnější bojovník není ten, kdo vždy vyhrává, ale ten, co okusil prohru a přece se nevzdá. S každou prohrou se budete učit na vlastních chybách a to vám pomůže se dostat mezi hráčskou elitu ale i získat dobré zaměstnání, vydržet se učit celou noc, být v něčem nejlepší.

  Přeji hodně zdaru při neúspěších ps. jen v dobrém.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *