Několik užitečných rad

Je-li si nejste jisti, na co přihodit, zdělím vám několik rad, které se vám sejdou:

1. Ne každý ví, co jsou to aukce pro začátečníky, (jsou to většinou aukce tipu 200 bidů + 400 Kč dobití na PayPal účet.) Těchto aukcích se mohou zúčastnit pouze ti, co ještě nikdy nic nevyhráli. Zúčastněte se a garantuji, vám, Vaše šance na úspěch se drasticky zvýší. Pokud by ste ji vyhráli, tak máte na výběr více možnosti: a/můžete výhru převést na bídy, nebo b/ můžete nechat výhru poslat na PayPal účet.

2. Na první pokus byste se měli spíše zaměřit na aukce s menší hodnotou. Výjimkou jsou Balíčky bidů, kde má šanci na výhru každý. Ale rozhodně byste se neměli pouštět na velké aukce (tv, pc, tablety ) Je téměř nemožné vyhrát něco dražší s malým počtem bodů. Ale trpělivost růže přináší, proto vytrvejte, všechno chce svůj čas.

3. Nejvíce ze všeho doporučuji přihazovat na bidy a kredity (Kč) na dobití na PayPal a produkty do 1500 . Ledajakou cenu kterou vyhrajete můžete převést buď na body nebo na peníze, toto je obrovská výhoda portálu za1cent.sk

4. Ujistěte se, kolik bidů musíte mít u konkrétní dražby na příhozy. Rozhodně nedoporučuji přihazovat na aukce v hodnotě 9 bidů za klik.

Snáď Vám tyto rady pomohou a vyhrajete svůj vysněný předmět 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *