Blog za1korunu.cz mýma očima.

Ahoj blogeři a všichni nedělní čtenáři. Dnes bych chtěl něco napsat o vás, o mně tedy o příjemcích.

Podle mého názoru je blog za1korunu.cz místo, kde si lidé navzájem vyměňují své zkušenosti, snaží se poradit těm méně zkušeným nebo jen tak bezstarostně marní svůj i tak nevyužitý čas. Nicméně si myslím, že je to i místo, kde jsou lidé k sobě celkově férovější na rozdíl od skutečného života. Hodně krát se mi stává, že pokud potřebuji pomoc, tak na ulici, v kavárnách nebo v skole jsem se jí nedočkal. Proto pokud něco potřebuji raději se vydám do virtuálního světa az pohodí domova dostanu mnoho užitečných rad. I proto tento blog navštěvuji pravidelně a vždy bez problémů získám nějakou novou informaci nebo zkušenost.

Možná je to tím, že podce psaní mají lidé více času na rozmyšlenou a jejich příspěvky jsou opravdu dobrovolné bez žádného donucení. Vím, že všechno má své výhody i nevýhody, proto nespoléhají vždy jen na blog a odpovědi na otázky hledám i ve vlastní hlavě, popřípadě od zkušenějších a starších známých.

 Z předchozích článků mam někdy pocit, že mnoho z vás nevěří lidem z blogů a vlastně ani celé stránce. Možná se ptáte, zda je možné aby téměř všichni psali jen o svých výhrách a pozitivních zkušenostech, když aukce se zúčastní někdy více než 10 lidí a výhercem se stane jen jeden. Tak kde je těch zbylých 9 kteří prohráli? Samozřejmě je to i tím, že na blog nepřispívají všichni. No hlavní důvod je ten, že aukce se možná zúčastní mnoho lidí, avšak někteří se chtějí zúčastnit jen soutěže traf 10,100,1000 bidů nebo přihazují pouze z toho důvodu, že možná vystřelí motyka, výhercem se stanou oni, no nedělají si velké naděje. Takoví hráči, pak nejsou ani zklamáni, ale jen nabuzení pokračovat dál a zkoušet přihazovat, dokud něco neuchmatnou, vždyť dražeb je na stránce jako máku.

Na závěr chci napsat, že tento blog je místo pro nás obyčejné lidi tak neváhejte když máš něco na srdci hoďte“ to do Wordu a časem se Vám dostaví odpověď nebo minimálně Vám bude více věci jasnějších. Přeji všem hezký den s úsměvem na tváři.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *