Moje postřehy

Zdravím všechny hráče a adrenalisty. 
Portál za1korunu je opravdu hra, která vnese do života zábavu, zvědavost, radost, ale hlavně ten adrenalin. Výběr zboží je atraktivní a když člověk vidí za jaké ceny se tady vyhrává, pak není divu, že je o něj zájem. Měl jsem také to potěšení zúčastnit se několika aukcí a dokonce i vyhrát. Kdybych měl čas a bidový potenciál, pak bych určitě pokračoval a třeba se to ještě povede. Nicméně chci se s Vámi podělit o jeden postřeh, který možná bude zajímat filuty snažící se o jakousi strategii o vylepšení šance na výhru. 
Vážení, dlouhodobím sledováním některých hráčů jsem dospět k závěru, že žádná strategie neexistuje. Můžete se pokoušet o různé výpočty, časové limity, bidové limity související s časy příhozů, časy kdy by eventuálně hrálo málo hráčů
(dopoledne nebo v noci), nic nefunguje. Jediná věc, která Vám zaručí eventuální úspěch je dostatečný počet zakoupených bidů, výběr zboží o které bude zrovna malý zájem, ale to se nedá odhadnout, hodně času při sledování obrazovky a stavu Vašeho konta jak se rychle zmenšuje, být smířený i s prohrou, ale ze všeho nejvíc to štěstíčko. Je přece krásné vidět na obrazovce u aukce na kterou přihazujete Vaše jméno a stav ukončeno. Kdo to zažil, ten mi dá za pravdu, že to stálo za to. Viděl jsem hráče, kteří hráli s takovým zápalem, že jim bylo úplně jedno za kolik aukci vyhrají, hlavně aby byla jejich. A to je ten správný adrenalinový souboj. Kdo se mnou nesouhlasí, napište a podělte se se svým názorem. Kdo souhlasí napište taky. Ti co pochybují, ať si nejdříve zahrají.  
Honza

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *