Moje rada

Zaregistroval jsem se. Ihned poté jsem začal zkoumat taktiky spoluhráčů a několik dní jsem jen „analyzoval“ jak to celé probíhá. Poté jsem se již začal účastňovat různých aukcí. Zde vám chci tímto uvést nějaké tipy, které by vám mohly velmi pomoct k vašemu prospěchu. 
Nejdříve bych vám asi doporučil začít se zúčastňovat aukcí typu expres. O tyhle aukce není zas takový velký zájem, takže se vám zde zvyšují šance i několikanásobně. Určitě uznáte za pravdu, že je rozdíl soutěžit s dalšími 10 lidmi, nebo jen se 2 v aukcích typu expres. Budete mít určitě větší šanci. V případě, že se účastníte aukce typu expres, tak bych určitě poradil dobře si rozmyslet nastavení automatu, je to sice výhoda, protože předmět můžete velmi snadno vyhrát,

poté co účast ukončí jednotliví účastníci, avšak je zde také velmi velké riziko ztráty, protože pokud se k vám připojí např. další dva automaty, tak máte už např. aukci o 400 Kč zmařenou. Automatem tu částku prostě přeplatíte a pak budete litovat, že jste raději nepřihazovali ručně. Pak je zde také riziko toho, že když už někdo do té aukce vloží např. 400 Kč, tak už se jí nebude chtít vzdát, ať to stojí co to stojí. Určitě nestojí zato bít se např. o 400 Kč s tím, že přeplatíte o několik tisíc více.

Hodně využívaná taktika hry je také použití tzv. počítání. Funguje to takhle, že sledujete nějakou aukci úplně od začátku a po zapojení automatů do hry si spočtete čistě teoreticky, kdy by mohly automaty skončit svou činnost a kdy byste mohli do hry vstoupit vy a překvapit dané účastníky. Tento systém jsem také zkoušel, avšak existují zde také nějaká ta rizika. Prvním rizikem je, že věšinou ty automaty skončí dříve, než do aukce vstoupíte a to např. kvůli toho, že danému účastníkovi prostě dojdou peníze na účtu a daných 45 příhozů prostě neuskuteční. Druhým více nepříjemným rizikem je, že můžete chytnout na nějakého nadšence, který když už se jednou aukce účastní a vloží zde dostatek prostředků, tak se prostě nevzdá. Takže doporučuji určitě zvážit tuhle strategii a podle toho ji případně používat. 
Na těchto stránkách můžete soutěžit buď o předměty nebo o kredity, takže zpočátku se musíte rozhodnout do čeho se pustíte. Velmi však nedoporučuji účastnit se např. 2 aukcí najednou, protože to prostě většinou prohrajete obojí, ať už z nedostatečné pozornosti, nebo vám dojdou bidy… Takže doporučuji zvolit si nějakou taktitu a začít přihazovat, určitě tak můžete získat mnoho zajímavých věcí…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *