Odvážnost a vytrvalost

Dobrý den, jsem tu znovu a dnes bych Vám chtěl ukázat novou taktiku. Je to pro hráče, s menší sumou Bidů. Jde vlastně o ten správný okamžik, kdy začít přihazovat. Odpovídá tomu mnoho faktorů. Je jasné, že nemůžete přihazovat od začátku. Pokud chcete, můžete, ale asi nechcete přijít hned o bídy? Celou taktiku Vám povím dnes
V první řadě jde o to, že pokud si jednu akci vyberete, stále za ní stůjte. Pokud by cena šla jakkoli vysoko, není to ta cena, která by se vůbec přibližovala k ceně výrobku.
Nejvíc utratíte na Bidech a proto právě to je věc, na níž si musíte dát nejvíc záležet. Pokud začnou běžet poslední sekundy, hráči jako zběsilí nastavují automaty. Ne, to ještě není Vaše chvíle. Ještě před Vaší chvílí si pojďme připomenout automaty, neboť to je dost důležité. Mimimálna hodnota je najčastěji 45 příhozů a podle toho se také řiďte. Pokud si poslední hráč nastaví automat, počkejte, dokud přihodí 45 krát, potom můžete začít přihazovat Vy. Ale jsou ještě na burze víc než dva hráči?
Pokud ano, vy stále buďte tiše jako myška a čekejte. Zasahujete tehdy, když už jsou na burze pouze dva hráči a ti mají nastavený automat. Vlastně jde o to, že když jsou všichni hráči bez Bidů, Vy přicházíte na bojiště plně vyzbrojeni. Věřte mi, pokud se zjeví někdo nový po tom, jak jiný hráč již překročil hodnotou bidů hodnotu produktu, je velká možnost, že ho to dostatečně odradí na to, aby skončil. A Vy minete pouze pár desítek Bidů na to, abyste vyhráli. Je to příjemný pocit vyhrát bez většího množství kreditů. O to více bude platit heslo,, za 1korunu.  
Osobně nechápu hráče, kteří jdou do boje hned na začátku, ale samozřejmě i tací musí být, abychom praktikovali svoji taktiku:D. Takto bych zakončil svou dnešní radu a věřím, že právě díky ní ušetříte bídy. Jde tu hlavně o vytrvalost a tak se nevzdávejte, když tuhne krev v žilách. Raději se pohodlně usaďte a chladnokrevně, bez emocí čekejte   

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *