Zázraky se dějí

Ještě nikdy se mi nepovedlo získat Bidy tak snadno. Na kontě jsem měla po neúspěšné aukci jeden bid. Už jen s myšlenkou tak to vynulujeme jsem klikla na terč voňavka příhoz 1 bid. No a já jsem ten terč trefila a tolik hráčů tam klikali strach. Vždyť po šichtě v práci se každý odreaguje jinak. Nás je opravdu hodně a právě to mě zarazilo, že právě v době odpočinku jsem díky jednomu bidu trefila stovku. Pro mě to je ale dost. Bídy tak jako mnohý získávám iz psaní článků na blog. Pár řádků a tým je ocení. Hezké od nich.
Tak toto byl ten veliký zázrak pro mě. A co nového jsem se dozvěděla? Ve zmíněné aukci pro mě neúspěšné jsem zaregistrovala a určitě i ostatní hráči jednoho z nás, který jde do úplného konce. Smutné je, že podle mě je smyslem této stránky nabídnout hráčům věci jinak nedostupné vysněné. Tímto způsobem si mohou splnit svůj sen. No dotyčný hráč to asi chápe jinak. Vyhrát za každou cenu?
 
To přece nemá smysl, když předmět o který hrál vlastně proplatit. Pokud vyhraju aukci a jsem v mínusu 77 eur – tak to podle mě není velký úspěch pouze tvrdohlavost. Právě v této aukci se zcela ztratil smysl a podstata stránky. Tu aukci jsem dala hned několik přirovnání např. krvavá, či bez dechu. Tuto aukci opustili i zkušený hráči, ale hráč který začal tak ji i skončil. No jak jsem zmiňovala v mínusu. Nevím co víc k tomu dodat. Asi jen to, že jsem šťastná, protože jsem tuto aukci také ukončila i když asi to podstatné bylo málo bidů a něco jsem si přece jen chtěla nechat na terč. No netrefila jsem ho i když jsem si nechala více než 40 bidů a když máte pouze jeden, trefíte stovku. Infarktové stavy. To na této stránce miluji. Když jsem v koncích, najednou jak se říká i motyka vystřelí. No nic musím končit a zužitkovat tu mou krásnou stovku.

Mějte se hráči a všichni vyhrajte!!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *