Já se tu ještě vrátím …

Za 1korunu??? Za 1 korunu si nekoupím ani krabičku sirek. To byla první myšlenka, která mi na rozum přišla. Za takový malý peníz se nedá nic koupit, tak jsem si dal pohov… Dokud jsem opět na email nedostal reklamu. 
No dobře, tak se tam podívám, zjistím o co jde… Samozřejmě, pouze se podívám… Následně registrace, balík bidů a abych je neměl příliš málo, ještě jsem dokoupil jeden a hola hop na aukce… a co myslíte, byl jsem jako ryba ve vodě? 
Ne, bohužel ne. Dříve jsem byl jako ta ryba na suchu, zkoušející skočit co i jen do nějaké malinké louže. Tu příhoz, tam střela a možná ještě tu přihodím. Ještě DVD nebo raději domácí kino. Ooo kávovar – hodí se nám. 

Manželce také nějaký parfém a telka do dětské… Vždyť za to nedám ani 1000 korun. TO BUDE RADOSTI! Prut připraven, návnada na háčku a… totální selhání. V tomto zálivu byl žralokem úplně někdo jiný… Staří lišáci mě roztrhali automaty na marné kousky. Naivka, vždyť já jsem byl návnadou… Nulový stav Bidů, nula na účtu a žádná vyhrána aukce… První horečka opadla. Ještě že je tu blog. Dočtu, doučím a VRÁTÍM SE ZPĚT!

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Asi tak nějak u mně ^_^

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *