Co je v nás?

Dobrý den, chci vám zdělit můj názor a  mé zkušenosti. V tomto příspěvku vám něco napíši o tom, kdy nejlépe přihazovat a o tom, jakou mámě moc.
Tak začnu hezky popořádku a napíši něco o tom přihazování, protože mnoho z vás sem píše o svých zjištěních, kdy a na co nejlépe přihazovat. V předchozích příspěvcích jsem se dočetl, že nejménší počet hráčů je tu brzy ráno nebo ve večerních nočních hodinách po 23:00 hod.. Možná se to zdá jako důležitý faktor, který ovlivňuje váš úspěch, ale podle mého názoru je to jen kapka v moři z věcí ovlivňujících průběh aukce. Jelikož je táto hra věkově omezená – lze hrát až od 18 let, proto je logické, že mladší zde nenajdete.

Tak, a mám na vás otázku, jak přemýšlí těch XY dalších, věkově dospělých lidí, co touží něco vyhrát? Myslíte, že oni se ráno dřív neprobudí, neobětují trocha spánku a neposedí při aukcích do noci, nepřemýšlejí nad tím, na kterou aukci je příhoz nejvýhodnější a nejjistější nebo v neposlední řadě zda přihazovat od začátku dražby a hned ji vyhrát, nebo až když více hráčů vyčerpá svůj účet plný bidů. Podle mého názoru na všechny tyto faktory se dívá většina hráčů, proto si nebuďte jisti výhrou. I když to všechno dodržíte, protože výhrou si jisti nemůžete být nikdy. Vždyť o tom je hra. Taky si myslím, že je tu pár mozků, které si našli svůj způsob a ten jim pravidelně vychází, ale je jasné, že nám to tu nenapíšou, protože zas kdyby to dělali všichni, opět by to bylo jen o štěstí.
Ještě vám chci napsat ne o nás a naší moci. Vím, že já jako jednotlivec tohoto na webu za1korunu.cz nedokážu hodně a jsem téměř bezmocná postavička jako všichni z nás. Už dávno víme, že v jednotě je síla a tak to platí i tu, čím více hlav se spojí, tím více dokážeme. I proto existuje tento blog, kde si navzájem pomáháme, ale někdy je to i na škodu, protože jsi vychováváme nové a nové soupeře.

To je pro dnešek všechno, vždyť kromě PC mam ještě dost roboty před sebou v reálném životě, tak vám přeji hezký, bezstarostný den, spoustu zábavy a adrenalinu při aukcích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *