Každý z nás má své dny…

Po dlouhé době, jsem zpátky. Chvíli jsem se aukcí neúčastnil, protoželimity se naplnily a ve škole jsem měl hodně povinností. Je podvečer, všichni se těší na večerní zátah no jsem se rozhodl tenkrát pro tzv. polo relax s PC.
Tak jako obvykle, log in se na můj účet, kouknu se po stránce, zkontroluji počet bidů, přečtu si nějaký ten blog u kterých se zamýšlím nad lidskou hloupostí. Vždyť jak řekl sám Einstein, jen dvě věci na světě jsou nekonečně lidská hloupost a vesmír, no s tou druhou si nejsem jistý
Právě tá slova se mi mnohokrát potvrzují, ale kde tu najdu blog, kde opravdu dostanu dobrou radu nebo zjistím, že na stránce je mnoho inteligentních hráčů, a tak konkurence není jen početná ale i schopná.
Další info, co často kontroluju je datum, kdy se budu moci zúčastnit aukcí, tj. limity. Když vidím datum, hned přepočítám kolik dnů/hodin zůstává, zaznamenám si to do kalendáře, tak jak to mají ve zvyku ženy. Na rozdíl od nich jsou moje pocity trochu jiné. Když čekám na „své dny“, jsem plný nedočkavosti a soutěživosti, jinak řečeno těším se jako malý kluk. Myslím, že tyto aspekty mluví za vše a mohu říci, že jsem skutečný hráč. Ovšem i přesto se musím držet na uzdě a dát přednost rozumu před pocity a touhami.
Tento příspěvek píši, také z radosti protože akorát mám moje vytoužené dny, tak momentálně mastím ruce a doufám, že si vyberu tu správnou aukci. Nastalo pár změn, objevilo se tu několik nových předmětů, možná jsou podmínky stále těžší, no to mě vůbec neodráží ale nabudzuje ještě více, zvedá adrenalin a pocit z výhry bude ještě silnější.
  

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáře

  1. Dobrý den, jen bych chtěl navázat na ty limity vyhraných aukcí a zajímalo by mě jak to tedy je. Jestli vždy musím dovršit max. počtu vyhraných aukcí a pak téměř měsíc čekat. Nebo???
    Děkuji za odpověď.

    Odpovědět
  2. Vítejte,
    limity jsou pro to, aby měli šanci na vyhranou všichni. Je-li dovŕšite limit /ať už denní nebo za měsíc/ systém automaticky zablokuje možnost přihazování na dalších aukcích. Víc informací najdete v sekci FAG->Prowoz portálu

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *