Moje úspěchy

Co napsat na úvod? Zaregistrovala jsem se na stránce na základě doporučení od přátel. Od týmu za1korunu mi byly zaslány reklamní emaily, abych využila nabídku pro nové uživatele stránky a to nákup 500 bidů za cenu 250 a taky abych využila možnost získat do 500 bidů pokud přispěji do blogu této vynikající stránky. Takže tu jsem. Protože jsme s přáteli již vícekrát probírali jak to chodí na aukcích na tomto portálu, nabitá radami jsem se rozhodla, že to zkusím a pustím se do dražení.
Nevěřila jsem, že bych přímo u mé první dražbě něco vyhrála, ale podařilo se. Bylo to tak jednoduché, měla jsem velké štěstí. V průběhu 5 min. jsem měla za sebou tři úspěšné aukce a na mém účtu stále přes 500 bidů.
První dražbu, kterou jsem vyhrála, byla aukce pro začátečníky. Bojovalo o to dalších šest hráčů, ale ani jeden z nich se neodvážil nastavit automat. Předchozí aukce pro začátečníky skončili po dlouhém soupeření automatů a vítěz obětoval hodně bidů, tak asi proto hráči z obavy, že aukce bude trvat dlouho a přijdou o spoustu bidů, automat nenastavili, kromě mě samozřejmě. Dva příhozy,  z mého účtu ubylo 6 bidů a aukce byla moje. Další, která na mě čekala byl rovněž balíček bidů a 400 na můj paypal účet. Tenkrát jsem utratila 18 bidů. No a do třetice všechno dobré, vyhrála jsem  rychlovarnou konvici. Jak se říká 3x a dost, i já, i když mi stále zůstaly nějaké bídy, rozhodla jsem se, že dnes své vítězné tažení ukončím, že více nebudu štěstí pokoušet, abych nakonec nezůstala smutná. Vždyť i zítra je den. A možná i zítra na mě budou čekat nějaké super ceny.
Novým hráčům bych odkázala, aby se nebáli zariskovat, někdy se to opravdu vyplatí, ať se Vám daří.
  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *