První Balík je fuč

Patřím k těm, co pravidla a návody čtou když musí. To se mi stalo samozřejmě i teď a stálo mě to 250 Kč. Moje chyba.
Když jsem zakoupil první balík 500 Bidů, nevěděl jsem, jak rychle tyto BIDy utratím. První přihazování začalo na mobilní telefon, ale po několika příhozech jsem zjistil, že asi někdo potřebuje ten telefon víc než já a tak jsem to vzdal. Ani jsem si nevšiml, že v pravém horním rohu nemám   B: 500, ale B: 390.
 
Až potom jsem si začal uvědomovat, že asi kde se mi ty BIDy ztratili, v nevědomosti jsem pokračoval a naivně jsem začal přihazovat na balíky s dobitím účtu 400 + 200 BID. Nejdříve ručně, to však nevedlo k úspěchu. Pak jsem si všiml prostor s informací

Zde můžete nastavit AUTOMAT který bude přihazovat za Vás! Neváhal jsem, automat běžel i s dalším dvěma jiných zájemců. Tak jsem to vyzkoušel a nastavoval jsem a nastavoval a ani jsem si neuvědomil, jak rychle jsem přišel o všechny zbylé BIDy.
Poučil jsem se, ne však dostatečně, ale o tom možná někdy v dalším příspěvku. Pokud však k tomuto příspěvku dostane někdo dříve než mine vstupní balíček, tak ho to doufám posune k tomu, aby si alespoň přečetl blog a jak to funguje. Já si to přečetl, ale po vstupní dani. Toto je spíše způsob jak utratit vstupní balíček za 60 minut.

Přeji hodně úspěchů. 

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. když jsem vyděl že to je tak levné,nechtěl jsem tomu věřit. Ale pak jsem zahlídl výherce,a to mne přesvědčilo. Super..:-D Určitě budu dobíjet,a a budu se podílet na aukci..:-D

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *