Jak hrát a neprohrát?

To je ta otázka, kterou si klade každý z nás, ale najít na ni odpověď je asi nemožné. Myslím, že neexistuje zaručený recept na neustále výhry, vždyť o tom je hra. V tomto příspěvku bych vám chtěl napsat pár rad, jak co nejméně přehrávat a užít si hru naplno.
1/ Rada hlavně pro začátečníky: pořádně prostudovat jak dražit, druhy aukcí a výher, přečíst několik rad na blogu ne všechny vám budou nápomocné, proto je nutné vybrat ten správný, tedy buďte chytřejší a neučte se na vlastních chybách ale na chybách druhých. Následně můžete koupit své první bidy, ale je potřeba se uskromnit a zkusit vyhrát začátečnice aukci 15 +200 bidů, kde by měla být vaše šance na úspěch nejvyšší.
2/ Jak všichni víme, dražit můžeme díky Bidům, které si koupíme, získáme při psaní blogu nebo v partnerském programu. V každém případě musíme něco obětovat, proto by si měl každý z nás své bídy cenit, neutrácet je jako by byly zdarma, protože přijde o nich za pár minut, budete zklamáni z prohry a buď to ukončíte nebo zkusíte to znovu, a budete muset vynaložit další úsilí na získání nových bidů (základ této hry).
3/ Štěstí, to je to, čemuž děkujeme za úspěchy. Proto si myslím, že v nejlepším třeba přestat, nebo si dát alespoň den, dva odpočinek. I to naše štěstí potřebuje odpočinout. Vždyť síly si je třeba rozdělit, i tak se nemáme kde spěchat, protože každý z nás má v měsíci pět limitů, aby se co to ušlo každému z nás.
Možná působím v tomto blogu trochu pesimisticky, ale dívám se na to raději z té nepříjemnější strany, a pak bude úspěch ještě sladší. Doufám, že jsem vám těmito radami pomohl, něco si z nich vezmete a budete sklízet úspěch. Přeji hezký den a hodně bidů na účtu.   

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *