Chuť prohry

Každý z nás v životě prožil vzestup i pády. Patří to k životu. Po dvou posledních výhrách a dobití účtu již větším počtem kreditů jsem se rozhodl koupit levně cenný předmět. Vždyť tolikrát jsem viděl, jak si hráči odnášeli ze hry předměty s nákupní cenou 4000 Kč a to jen za cca 40 korun. Nemám zájem o předměty, ve kterých již mnoho hráčů hraje. Chtěl jsem dražit od samého počátku, do předem předpokládané sumy a s přesvědčením, že se mi to podaří. 
Byl sobotní večer, ne příliš příznivý čas. Měl jsem pocit, že většina hráčů přišla také jakoby na schválně s cílem zkazit mi plány. No ale nic, nenechám se přece odradit. Dražím. Jedna aukce a několik desítek bidů je pryč. Druhá též, situace se opakuje.
Celý čas prohrávám, z účtu se bidíky odčítávají. Sám nevím, proč to nenechám tak, táhne to na dno. Je už pozdní večer a na mém účtu z právě 3tisícového stavu zůstalo necelých sto bidů Konečně se ozývá zdravý úsudek, prohrávám a jsem zlý do špiku kostí. No nic, zůstalo mi něco Bidů, možná jindy se mi poštěstí. Za chvílích jsem se však rozhodl ještě jednou přihodit, zkusím to naposled, jeden příhoz a na dnes je konec, vypnu počítač.
Zamířil jsem na cíl, Balík asi 120 Bidů, nikdo nepřihazuje a BIDů mám dost. Nasbírali se díky soutěži Trefit 10tku. První příhoz. Ukončena. Vyhrál jsem! Na tváři úsměv od ucha k uchu, v hlavě skrsla myšlenka, abych hrál dál, no zdravý úsudek to tentokrát vyhrál. Nutná byla taky verifikace výhry a na konec prosba ze strany servisu, abych si ověřil účet a zaslal požadované dokumenty. Ofocenou občanku načítám do systému a jdu spát. Na dnes je definitivně konec. Den jsem sice ukončil s mínusem, ale dostal jsem také ponaučení a myslím si, že jsem se i něco naučil.

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. tak jsem se také zaregistrovala zatím jenom sleduju z povzdálí a študuju jak na to nejlepší by asi bylo pustit se do aukce o bidy ale pořát nemůžu najít aukci pro začátečníky tak jdu šmejdit dál

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *