Klobouk dolu, šéfe!

Zdravím všechny členy blogerské komunity. Chtěl bych hned na začátku pozdravit administrátora této stránky a vzdát velký hold jeho genialitě a originalitě před tím, co dokázal.

Už déle uvažuji, co všechno z sebou přináší velké nápady. Moc se mi líbí, když šikovný člověk dostane zajímavý nápad a dokáže jej realizovat. Tyto jevy se dají pozorovat i na této stránce. Pokud někdo z nás vyhraje pár korun, měl pěkné štěstí a o šikovnosti se dá hovořit pouze výjimečně. Ale ten systém, který dokonale funguje a díky, kterému se podaří vyhrát pouze pár vyvoleným. Ten systém v sobě skrývá podstatu, že dobrý nápad je více, než výhra v loterii.

Tato stránka funguje opravdu perfektně. Člověk si nejprve vydělá peníze. Pak jakoby ty peníze začaly podléhat vysoké inflaci a ztratí prakticky hodnotu. Někdo by možná řekl: Za peníze se koupí bidy.“ Tyto bidy mají dost nízkou hodnotu. Hodnota těch peněz se ještě jednou výrazně sníží, když je člověk začne vkládat do aukci. Tyto naše všechny bidy putují do aukcí a nenávratně se v nich ztrácejí. No jen díky naší oddanosti a schopnosti vkládat bidy a další množství bidů do ztracených aukci naše stránka prosperuje. Mírně řečeno tato stránka vydělává na tom, že jsme jen lidé, pošetilí lidé s velkou dávkou lidskosti.
íležitostně se nám něco povede vyhrát. Tehdy odjíždíme spokojeni. Věřte mi, administrátor je ještě spokojenější. Samozřejmě, víme co se po nějaké výhře častokrát děje. Propadneme tomuto šílenství a bidujeme a zase jen bidujeme. Pak investujeme nějaké peníze a zkoušíme štěstí vždyť jednou to musí vyjít. Samozřejmě, navyšujeme tak zisk stránky za1korunu.cz a zároveň se někomu skládáme na výhru. Když už náhodou hráč ztrácí nadšení z poslední výhry přečte si pár článků a biduje dál …
Všechny kroky směřují k obohacování a my dokonce rádi zaplatíme tuto cenu. se jen říct, že mám rád tuto stránku. Nijak mi neškodí a protože každý jsme si strůjcem vlastního štěstí, tak já se jen těším a naslepo závidím administrátorovi za jeho skvělý nápad. Kdyby takových lidí bylo více a přicházeli by na nějaké lepší, nové prospěšné vynálezy, bylo by to skvělé.  
Hodně zdaru a ať Vás nové, úspěšné myšlenky neobchází

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *