Změny k lepšímu?

Už jste asi postřehli změny, které se za poslední měsíc na wellbid.com staly. Někteří se takovým změnám potěšili, jiný jsou zklamani. Ale tak to chodí, nedá se vyhovět každému. Někde se přidá, jinde zase ubere.

První změnou, kterou jsme zaznamenali, je, že ze dne na den se nám vytratily z monitoru terče (tedy strefování terčů na hlavní stránce, kde jste mohli získat 10, 00 do 1000 bidů) a spolu s terči se nějak vytratily i hráči, kteří se neustále snažili tímto způsobem získat alespoň pár bidů.

Na druhé straně přibylo pár novinek jako parfémy, nová elektronika nebo balíčky pro dobití paypal účtu v hodnotě 3000 a 5000 Kč. Navzdory těmto změnám se může portál každý den těšit z přibývajících spokojených nových zákazníků.
 

Nový hráči přibývají, staří lišáci se trošku stáhli nebo jen tiše čekají na ten správný čas, kdy opět zabojujou. Konkurence je však silná a také mezi novými uživateli se najde pár silných hráčů, ochotných zariskovat, obětovat a vložit do aukcí tisíce bidů, bojovat neúnavně celé dny, jen aby získali dražený předmět.
Jsem zaregistrován na stránce pár měsíců, ale ještě jsem nenašel tu odvahu investovat do koupi bidů více než 1000 korun měsíčně a právě asi proto nejsem šťastným výhercem nějakého televizoru nebo notebooku. No nelituji, stačí mi a opravdu potěší i ty méně hodnotné výhry. Hrát a promrhat stovky korun v aukci a nevyhrát, to opravdu můžu zajít i do kamenné prodejny a tou Tv si koupit, když i na splátky. Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit vyhazovat takové peníze jen tak ven oknem. Na druhé straně jsem si vědom toho, že se mohu označit za gamebleravšichni zaregistrovani jsme gamebleři a hrajeme jen pro ten pocit z výhry. Hodně z hráčů vyhraný předmět opět zaměňuje za další bidy a hraje dokud všechno neprohraje. Ale i tak přeji všem hodně nervů, trpělivosti a úspěšných aukcí a týmu wellbid.com i nadále hodně přibývajících nových uživatelů a málo těch nespokojených, odchozích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *