Několik dobrých rad

1. Nezačínej dražení od aukcí s předměty.
 
2. Pokud si myslíš, že hned z fleku vyhraješ laptop, 3D TV nebo telefon, nemáš ani tušení, jak moc se mýlíš.
 
3. Začni dražit na aukcích Začátečník. Tyto aukce jsou výlučně pro ty, kteří tak jako ty ještě nic na této stránce nevyhráližádnou aukci.
 
4. Piš články na blog, vydělávej BIDy, náměty přijdou samy.
 
5. Pamatuj! To, že někdo vyhrál aukci za pár korun neznamená, že i ty vyhraješ věc za takovou cenu.
 
6. Nenastavuj automat na aukci, kde se o předmět bije dalších 5 hráčů.

 

A teď malé objasnění na mém příkladu. Doporučuji dražit malé předměty. Podle mého názoru, když máš na účtu cca 2000 Bidů, můžeš hrát o něco hodnotnějšího. Nastavuj automat když zůstane nejvýše 3 přihazujících, v tom 2 s nastavenými automaty. Neutrácej zbytečně BIDy. Velmi dobře vím, jak jejich ztráta bolí! Měla jsem na účtu 1200 Bidů. Předtím jsem vyhrála několik aukcí s Balíčkem a dobitím účtu PayPal. Tenkrát jsem se rozhodla pro aukci se žehličkou na vlasy. Bojovala jsem tvrdě automatem. Na tlačítku Přihodit x 1″ a tak jsem si byla přímo jistá, že se mi to povede vyhrát. Z účtu ubylo 500 Bidů a na aukci jsme zůstali já a můj protihráč, který totéž používal automat
Celkově jsem vyhrála 800 Bidů a i tak se mi vyhrát nepovedlo. Narazila jsem na tvrdého hráče, který měl určitě mnohem více kreditu než já. Proto je  někdy lepší vzdát to a skončit dříve. Teď už vím, že po minutí 150 Bidů je lepší to zabalit.

Zdravím a přeji mnoho úspěšných aukcí.

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáře

  1. rady jsou super, ale přesto si myslím, že ta aukce se nedá moc naplánovat a zavádí mi to kolikrát k myšlence, že se tu draží proti počítači. jelikož nerozumím moc tomu, proč někdo na nějakém předmětu prodělá i tisíce??? je to opravdu člověk, kterýmu je to nakonec na just už prostě jedno a je mu jedno kolik „prodělá“ peněz, nebo je to automat a tam už není o čem..??

    Odpovědět
  2. a ještě ke všemu i názory prochází cenzurou :))

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *