Pomůcky k jednoduššímu vítězství

Chystáte se poprvé přihazovat na stránkách wellbid a chcete ty nejcennější rady čemu se vyhnout a co naopak využít? Pak jste tady správně a budu se vám snažit všechna „know how“ prozradit.
1. Pokud jste na wellbidu poprvé tak se zapojte do aukcí typu „začátečník“ velice vám to usnadní vaší práci, protože zde není takové množství účastníků jako v běžných aukcích, můžete tak získat poměrně jednoduše vaši první výhru.

2. Pokud jste byl/a úspěšný v začátečnícké aukce a chcete pokračovat, tak se především snažte ovládat – hlavně své emoce, které mnohy ve stresu jednají za vás a můžete tak tomu zbytečně propadnou a utratit své drahocenné finance.
3. Velmi důležitou pomůckou jsou také nově přidané statistiky, které si můžete prohlídnout po kliknutí na daný předmět a můžete si nastudovat nejvyšší cenu, za kterou byl kdy daný předmět vydražen a kolik dotyčný potřeboval bidů, nebo naopak za jakou nejmenší cenu se povedlo předmět vydražit. Získáte tak drahocennou výhodu – tzn. pravděpodobnost, kterou si lehce vypočtete a můžete tak lehce odhadnout jestli máte dle výše vašeho účtu větší šanci vyhrát nebo prohrát. Osobně si myslím, že je to jeden z nejdůležitějších bodů, protože pravděpodobnost je to nejdůležitější co vám může prozradit, kolik budete muset riskovat a jaké jsou vaše šance.  
4. Nesnažte se vyhrát za každou cenu, osobně vím, že je těžké z přihazování vystoupit, když jste už ztratila dost svých prostředků, ale věřte mi, že druhá strana může být stejně tvrdohlavá jako vy a nikdy nevíte, jaká je výše účtu vaší protistrany, proto se hlavně nesnažte získat vše na co si zamanete. Opravdu to nestojí zato, stačí počkat na další příležitost a uvidíte, že jste předtím neudělali chybu.
Tohle jsou asi nejdůležitější rady, které jsem vám chtěl sdělit, tak si je důkladně prostudujte a případně se pochlubte jestli vám pomohly 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *