Jak to celé funguje

Pokud jste právě objevili tyhle stránky, tak určitě přemýšlíte jak to může celé fungovat. Říkáte si, jak je možné, že na tom majitelé tohoto „obchodu neprodělají atd. Taky jsem se touto otázkou velmi dlouho zabýval, protože než začnu něčemu důvěřovat, tak si to musím neprve pořádně prověřit. Po dnech a týdnech zkoumání mi to konečně došlo, kouzlo tohoto „podnikání“ je v tom, že se čas od času najde nějaký šílenec, který je schopen utratit celé své úspory na tom, aby danou věc získal a to i za cenu přeplacení tohoto předmětu, díky těmto nadšencům pak vše vzkvétá. Opravdu stačí když se sejdou dva tvrdohlaví hráči, kteří jak se do něčeho pustí, tak nechcou přestat a pak se mohou majitelé těchto stránek jen radovat. Věřte mi, že vím o čem mluvím, protože jsem přesně tohle zažil – Jsem ten typ, že jak už v té aukci utopím pár stovek, tak už se nehodlám vzdát, což se mi však stalo osudným, neboť druhá strana měla stejný způsob myšlení a tak jsem nakonec díky své tvrdohlavosti
ztratil několik tisíc a ještě k tomu navíc nic nezískal, jen jsem ztratil nervy a také se z toho poučil, což je možná to nejdůležitější. Důležité je hlavně neztrácet hlavu a nepropadnou tomuto „hazardu“ protože pak za vás hrajou především emoce a sami se pak budete divit co jste to udělali.
Čeho si také určitě každý nevšimne je ten systém – abyste mohli aktivovat svůj automat, tak musíte zvolit nejméně 45 příhozů, čímž opět musíte předpokládat a doufat, že se najednou nenajde příliš automatů a pro vás by to tak bylo nevýhodné, někdy vám to může vyjít, jindy si zase utratíte svých 45 příhozů, které se ovšem násobí většinou 3, pokud se zrovna nejedná třebas o aukci typu express, kde se příhozy násobí 9, jak si toto spočtete, tak tento risk, který se nemusí povést vás může vyjít až na 135 Kč v případě klasické aukce, v případě aukcí typu expres ještě trojnásobě více. Tohle je princip fungování celého systému, a tak když si tohle uvědomíte, tak zjistíte, že se nejedná o žádný podfuk.
Tímto vás určitě nechci od těchto stránek odrazovat, pouze jsem zde poukázal také možné negativní dopady, když se do těchto aukcí pustíte, vždy existuje šance, že vše vyjde, jen musít používat zdravý rozum. 
Na základě vašich požadavků jsem si po důkladném prostudování celého blogu vymyslel téma, které zde opravdu není, je originální, nové, dostatečně dlouhé a podrobné, budu tedy doufat v patřičné ohodnocení tohoto článku. Opravdu mi na tom strašně moc záleží, protože i když píšu tyhle články na zdejší blog tak i přes útratu kreditu téměř za 5 tisíc se mi nepovedlo vydražit žádný předmět a tohle bych chtěl díky tomuto ohodnocení konečně změnit, prostě se mi zatím vůbec nedaří….

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *