Osvědčené strategie, které zaručeně fungují

Tímto bych vám chtěl prozradit mé celkové know how, které jsem se při používání těchto stránek naučil. Sepíšu to celé do pár strategií, které by vám mohly velmi pomoct. 
1. V případě, že jste v pozorovací fázi, tak si hlavně vypište přezdívky těch, kteří jsou schopni utratit třebas za položku v hodnotě 900 Kč i více, to vám pak případně pomůže vyvarovat se jim, když se budou pouštět do boje s vámi. Ušetříte si tak mnoho nervů a samozřejmě i bidů/vlastních peněz. 
 2. Dále určitě pomůže vytipovat si doby, kdy je na stránkách nejmenší koncentrace přitomných, protože to vám může také velmi pomoct, nic není horšího než když jedete v nějaké aukci od nuly no a u 50 Kč se k vám připojí další účastníci, to pak většinou moc šancí nemáte, protože jejich náklady začínají teprve u té ceny, při které se k vám připojili. 
3.  Co je však nejdůležitější je to, že se ujistíte, že v případě potřeby máte přístup na svůj účet nejlépe pomocí vaší karty s dostatečnými prostředky, neboť nic není horšího, když si chcete například naposledy účet dobít, aby vám výhra po tolika vynaložených prostředcích neunikla a vy najednou zjistíte, že není z čeho. 
Tohle jsou asi jedny z nejdůležitějších pravidel/strategií, které vám mohou ušetřit mnoho vašich bidů i nervů. 
Přeji vám hodně štěstí.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *