Motivace

Zdravím všechny čtenáře blogerské komunity. V tomto blogu bych chtěl napsat jen pár řádků ohledně motivace. jste určitě hodně slyšeli o tom co všechno význam pro bidovaní. Je třeba si najít vhodný čas, svůj styl, hodně zkoušet, mít zásobu Bidů a mnoho podobných prvků, které jen referují dávno známé. vám ale přináším něco nového. Něco, co vám skutečně dokáže přilepšit. V podstatě tento článek je ten nejdůležitější ze všech a zároveň právě pro Vás může být zcela zbytečný.
Jak víte, u cvičení, při studiu, vlastně při jakékoliv činnosti, je motivace velmi důležitá. Toto pravidlo platí i při hazardních hrách. Dokonce i při té naši, s bidama. Spousta pesimistů si možná řekne, že to vůbec není pravda. My chlapi potřebujeme ve věcech logiku. Pokusím se tedy vložit do tohoto článku určitou logické pořadí.  

Každý člověk potřebuje motivaci a život se mu okamžitě obrátí k lepšímu. Motivace není jen krásné citáty. Pod tímto slovem si můžeme představit sebevědomí, správně naladění mozku, vnímání okolí, štěstí.
  
Tak o čem vlastně motivace? Je to o způsobu, jakým se díváte na svět. V hlavě máte něco jako ovladač, který vám dokáže ukázat buď pozitivní nebo negativní stránku nějaké situace. Uveďme příklad. Jste venku s kamarády a líbí se vám nějaká žena. Také na vás pokukuje, šli byste ji sbalit ale nemáte dost sebevědomí. Co se děje ve vaší hlavě? Vaše hlava se vám chce přizpůsobit a tak vám ukazuje obrazy, které se vám líbí. V tomto našem případě máte strach, bojíte se odmítnutí, takže vaše hlava vám říká nejste dost dobrý pro tuto dívku, jste úplné jiná liga Najednou se tomuto přizpůsobí i vaše hlava a vaše řeč těla zcela je negativní, odmítavá. No potěšen kamarády za ní přece jen jdete, ale to je pozdě, jste nezabodovali. Už na ni budete působit nějak jinak, nějak zamítavě Tento příklad bych chtěl promítnout i do našeho aukčního života. osobně biduju s bráchem. On je nedůvěřivý a mnohdy když biduje, sleduje aukce, hodnotí, tak neumí trefit tu správnou aukci. přijdu , podívám na aukce a řeknu tuto zkus a skutečně to funguje. Tato aukce je na 70% naše. Myslím, že to nebude náhoda a motivace je skutečně velmi důležitá. Je třeba si věřit v každé životní situaci a život bude mnohem lehčí. Nebudu víc rozepisovat motivaci, abych vám to zbytečně nekomplikoval. Vím, že tento krátký článek vám pomůže více než zdlouhavý, na který i tak možná nejste připraven
Říká se hloupí mají štěstí a je to i svatá pravda, protože hlupák nepřemýšlí nad hromadou možností, proč by se mu v dané chvíli nemělo dařit. Člověk, jako Forrest Gump, jednoduše jde za svým cílem a dosáhne ho. Bidujte i vy sebevědomě. Věřte svým schopnostem, hráčským smyslům a výhry se vám začnou jen tak valit. Přeji vám při hraní hodně... Štěstí? Přeji vám něco víc, přeji vám mnoho sebevědomí, které vám jistě přinese hráčské štěstí.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *