Nedaří se vám? Jak to změnit bez nutnosti vkládání dalších prostředků?

Určitě to znáte, kdy jste do těchto stránek vložili svou první investici a ono to nevyšlo, znám to z osobní zkušenosti. Pak jsem si řekl, že to ještě musím zkusit no a ztratil jsem podruhé, mám na to prostě štěstí….. Poté jsem si dal pár měsíců pauza no a nyní jsem to zkusil znova díky možnosti získat bidy zdarma. Je zde opravdu mnoho možností jak získávat z těchto stránek slušné věci nebo dokonce i nějaké ty příjmy. Určitě si teďkom říkáte, že není možné přece  na to ještě vydělávat, avšak opak je pravdou – když vyhrajete nějakou věc/poukázku, tak můžete tuto výhru vyměnit buď za bidy a účastnit se tak dalších aukcí s větší šancí na výhru z důvodu většího účtu, nebo potom máte šanci si výhru také vyplatit – tzn. pokud předmět nechcete a raději preferujete peníze v téměř 100% hodnotě předmětu, tak není nic jednodušší než zvolit možnost změnit výhru na peníze.

Volba je opravdu jen na vás a záleží jen, jestli danou věc chcete, nebo chcete bidy či rovnou peníze. Nabízí se tedy možnost na vyhraných předmětech také určitým způsobem vydělat, neboť teoreticky kdybyste vše měnili na peníze a vyhrávali nějaké hodnotné věci, což věřím, že pro vás určitě nebude problém, tak můžete mít také určitý zdroj příjmu, takže se určitě nebojte tento způsob vyzkoušet 🙂
Je to jednoduché, stačí přispět například článek na tento blog a hned získáte pár bidů, které vás mohou dělat od vaší vysněné výhry. Další možností je pak účastnit se pořádaných soutěží, ve kterých můžete opět získat zdarma bidy.
Takže v případě, že již ztrácíte naději a nechce se vám vkládat do wellbidu další prostředky, pište články – ať už o zkušenostech, či o vyhraných předmětech apod. a bidy se k vám jen pohrnou..
Snad jsem vám tímto článkem umožnil vyhrát další vysněnou věc… 🙂 

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáře

 1. Tak tomu fakt nevěřím. Prosázel jsem majlant a výhra nikde. Jděte s tím podvodem na lidi do háje. Vždycky musí někdo prohrát, aby mohl jiný vydělat. Ty peníze se samy nikde nelíhnou. Je potřeba lovit další hlupáky, kteří zainvestují a budou pokoušet štěstěnu.
  Normální letadlo.
  Chci vidět, jak dlouho tady ten komentář vydrží – jestli vůbec!

  Odpovědět
 2. Haha!!!
  Komentář bude viditelný až po schválení. Takže nikdy, co? Protože kdo by si schvaloval komentáře, které mu nefandí. Další důkaz podvodu!!!

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *