Stránka plná paradoxů

Po dlouhém přemlouvání dcery a jejího manžela, jsem se nechala přemluvit a založila jsem si tu účet. Těšila jsem se spolu s nimi z každé jedné výhry, kterou se jim podařilo získat. Velmi snadno vyhráli několik aukcí a vypadalo to tak, že stránka může být nejen zdrojem příjemně prožitých chvil, ale i oplácateľnou zábavou. Já osobně jsem ještě nic nevyhrála, ani jen aukci pro začátečníky. Asi jsem narazila na příliš chtivé spoluhráče. Zatím tedy hezky sleduju důsledně si prohlížím průběh aukcí. Musím se naučit všechny finty, které se zde dají využít, poznat další uživatele, atd..
Na základě tohoto mého zkoumání mohu říci, že stránka wellbid.com je stránkou plnou paradoxů. Myslím si, že lidé, kteří tvrdí, že najdou obecná práva servisu, se mýlí. Zde není nic předvídatelné. Všechno je to o štěstí. Pokud ne, tak jak vysvětlíte fakt, že hodně drahý předmět se prodá za směšně malou cenu. Nebo naopak, výrobek s malou tržní cenou klient přeplatí.
Matematika, zda logika, to nevysvětlí. Je to prostě skupina příznivých či nepříznivých pro konkrétního uživatele faktorů, které ovlivňují konečný výsledek. Samozřejmě, samozdokonaľovanie se vyplatí. Je také dobré vědět hospodařit s domácím rozpočtem Bidov, no nemůžete se spolehnout na reprodukovatelnost situaci.
Na základě mých zkušeností a rozhovorů se známými uživateli, vyplývá další paradox aukce, která se neúčastní končí velmi rychle, a naopak. Pokud se však aukce zúčastníme, aukce trvá přehnaně dlouho. No nic, jiní mají asi více štěstí než já. Doufám jen, že i na mě jednou štěstí sedne.

Přeji Vám tedy mnoho úspěchů, hlavně nováčkům. MJ.  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *