Ruská ruleta

Vítejte, chtěl bych se s vámi podělit mým nápadem. Dosud jsme měli mnoho možností, jak získat dodatečné BIDy. Určitě se shodneme na tom, že takové získání kreditů má mnoho plusů. Mnohdy se stává, že nám na účtu zůstane pouze pár Bidů, np. 10. Je to důsledek prohrané aukce a více prostě na účtu nemáme. Málo na to, abychom něco vyhráli a tak utrácíme to co zůstalo absolutně bez rozmýšlení. Je to škoda, protože bychom tyto BIDy mohli využít mnohem produktivněji. Co tak zavést hru Ruská ruleta„? Pravidla hry jsou velmi snadné, může se jí zúčastnit několik hráčů najednou, no pouze 1 vyhrává. Např. zápisné do hry bude stát 10 Bidů a hra je určena pro 10 hráčů.
Jedna hra za hodinu nebo i častěji. V stanovenou dobu začne odpočítávání. Každý může ve hře přihodit pouze 1xkrát. Hráč, který v daném čase přihodí jako poslední, ale stihne to před uplynutím času, zvítězí. Ti, kteří nestihnou přihodit, přijdou o svou šanci a automaticky prohrávají.
Příhoz nebude prodlužovat čas ukončení aukce a odpočítávání se nedá zadržet. Vítěz bere vše, tj. zainvestované bidy hráčů, takže v tomto případě získává 100 Bidů. S takovou sumičku se již zabojovat np. o nákupní poukázku. Jiní hráči to nebudou mít za zlé vítězi, protože by těch 10 Bidů i tak utratili na jiné aukci. Rekapitulace: samé plusy a hra na wellbid.com by byla ještě zajímavější. Zkuste zavést demo verzi hry, přetestujte popularitu. Pro majitele stránky to nejsou žádné náklady a hráči se určitě potěší.
 
Vše dobré do budoucna a netrpělivě čekám na Váš názor a nastavení týmu wellbid.com
Ján
 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *