Ať Vám dražení dělá radost!

Srdečně zdravím všechny „závislákywellbiďáky

Jsem jen několikatýdenní členkou, ale jsem plná dojmů, se kterými se musím podělit i s Vámi.
Jako nová registrovaná uživatelka jsem si koupila prémiový balíček bidů a mohla jsem začít naostro. Nevěděla jsem jak to pořádně běží a tak jsem přihazovala téměř na všechny začínající aukce. A světe div se, během dvou dnů, dvě vyhrané aukce. Stačily mi dva – tři příhozy a bylo to! Neuvěřitelné!!! Za pár korun hned parfém a následně hra playstation. Jenže…. parfémů mám plnou koupelnu a playstation nevlastním, proto jsem výhry vyměnila za další bidy hnaná vidinou velké výhry, např.. mobilu či televizoru. Bidy se velmi brzy minuly Kupovala jsem stále další a další, jsem zjistila, že celá moje mateřská je pryč!!! Pomóóóc

Začínala jsem pochybovat o mém duševním zdraví. Vždyť to není normální. Tak jsem se rozhodla jít na to s rozumem. Vyhlédla jsem si jenom jednu aukci, ve které jsem chtěla uspět a draženou věc jsem skutečně chtěla vidět u nás doma. Nahodila jsem automat a čekala, co se stane ….. Bohužel, někteří lidé mají více peněz ale i méně rozumu, když draží některou věc do vlastního mínusu.

Musím říct, že tento úspěch neodradil a pokusila jsem se znovu o výhru dané věci a po zajímavém boji se mi to konečně podařilo, jupííí. O dva dny zvonil kurýr u dveří a můj syn je štěstím bez sebe.

Po těchto mých zkušenostech vím, že štěstí a rozum jsou dvě odlišné věci, ale nepokoušet štěstí je proti rozumu. Všem upřímně držím palce, aby se jim splnil nějaký ten sen, ale osobně si myslím, že vydělat zde není vůbec snadné. Na svou vypočítavost doplatili mnozí, proto navrhuji zamyslet se nad mými řádky a brát aukce jako příjemné zpestření života.

Těším se na budoucí aukce 😛 Mějte se krásně.

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *