Začátečník, který už své vyhrál

Chtěl bych Vám popsat, jak se začal ten můj příběh se servisem www.wellbid.com. Můžete si z něj vzít několik rad. Hlavně ti, co teprve začínají. O servisu jsem se dozvěděl z reklamy. Nejprve jsem si pomyslel, že je to jeden z mnoha pochybných portálů. Ještě jsem se s ním nikde nesetkal. Byl jsem však zvědavý a v prohlížeči jsem vyhledal portál. Sledoval jsem přihazovánéí a když jsem už věděl princip hry, založil jsem si účet s tím, že také něco vyhraju. Televizor nebo laptop? 

Vždyť jsem mnohokrát viděl hráče, kteří si odnášeli z aukcí pěkně drahé kousky a to pouze za zlomek tržní ceny. Proč bych nemohl být dalším výhercem právě já? Koupil jsem si akciový balík 600 Bidů a začal jsem hrát.
Pamatuji si, že mou první aukcí byla hra o televizi v hodnotě přes 30 tisíc korun. Bohužel, moje kredity jsem minul hned na první aukci /dnes se mi to nezdá být neobvyklé/. Řekl jsem si, že jedno selhání přece nemůže svědčit o ztrátě všech mých šancí a příště se povede. Koupil jsem si tedy další balík bidů, tentokrát s 2x větší hodnotou.


Rozhodl jsem se, že postup dobře promyslet a moudře zvolit aukci, na které chci hrát. Padlo na fotoaparát. Bohužel, i tam jsem dost hodně prohrál. Proč jiní vyhrávají a já ne? Hmm, šel jsem tedy na levnou aukci, hrát o něco mnohem levnějšího. Nákupní poukázka v hodnotě 15 €. Vyhrál jsem! Bylo naprosto jasné, že největší šanci mám právě na takovýchto aukcích. Tak a to je moje rada pro začátečníky. Nedražte hned na začátku ty drahé věci, na ně ještě přijde čas. Po prvním vítěztví se budou objevovat další a další. Časem jsem si to tu natrénoval, byl jsem zkušenější a počet Bidů na účtu pomalu roste. Myslím si, že teď, když už jsem trochu toho vyhrál, můžu se klidně přidat do hry o dražší předměty.

Zdravím všechny hráče a hlavně začátečníky. Pevně ​​věřím, že Vám můj příspěvek usnadní start na této stránce. Hře zdar!

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. ano,je to pravda ani já jsem nevěřila těmto stránkám!Ale chvilku bádání a stránky jsou super!Jsem tu chvíli a už mám první výhry! Hře zdar a výhrám též!Je to tak jednoduché 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *