Zorganizovaná akcie

Studuji a před časem jsem si pronajal malý byt. Znáte to, rodiče pomáhají, ale to nestačí. Tak část hradím ze své kapsy. Brigády a tak. Nové bydlení, prakticky bez žádneho nábytku a elektroniky. Hodila by se telka. Jakože jsem student, nemůžu si dovolit koupit pořádnou značku. Na wellbid.com hrám už několika měsíců a viděl jsem, jak hráči vyhrávali televize za dostupnou cenu. Dal jsem si tedy předsevzetí: vyhrám 42 palcovou TV. Perfektní do mého bytu. Sledoval jsem podobné aukce a byl jsme si naprosto jistý, že když budu hrát do 3000 korun, výhra je moje.

Vypočítal jsem si, kolik Bidů asi tak budu potřebovat. To číslo mě úplně vyděsilo. Nevzdal jsem to ale. Začal jsem hrát a každou výhru jsem vyměnil na BIDy. 4 měsíce jsem hrál tímto systémem a po této době jsem již měl dostatek kreditů na boj o mou vysněnou televizi. Vybral jsem si tedy mou výhru a nastavil jsem automat na 10 000 Bidov. Musel jsem však odejít na výšku. Samozrejeme, nemohl jsem vůbec soustředit. Po příchodu domů jsem automaticky zapnul počítač. S netrpělivostí jsem otvíral stránku.

Nemohl jsem uvěřit vlastním očím. BYLO SA a na mém účtu zůstalo mnoho Bidov. Cena za jakou se mi podařilo TV vydražit? Něco pod 800 Kč. To bylo radosti! Moje rodina mi pořád nechce uvěřit můj úspěch.
Pozdravuji Vás a přeji hodně úspěchů. 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *