Série proher, co s tím?

Určitě každý musí zažít tento moment. Já jsem měl na wellbidu jedno velmi šťastné období, kdy jsem vyhrál cca 3 věci, avšak byl jsem tak natěšený z toho vítězení, tak jsem si vždycky předměty rovnou vyměnil za bidy a hrál dál. To samozřejmě není to nejhorjší co jsem udělal, to teprve příjde. Najednou po změně vyhraných předmětů na bidy, jsem se začal pouštět do větších aukcí o položky v hodnotě např. 8000 a zde už začal problém. Na účtu jsem měl např. 900 bidů a zkoušel jsem s tím získat věc v hodnotě 8000 Kč, což byl nejspíš velmi špatný krok, protože mi to nevyšlo a najednou místo 3 věcí jsem neměl nic.
Byl jsem tedy „donucen“ nakoupit si další bidy a ještě jednou to zkusit, přece se dívám do statistiky a zde je jasně psáno kolik bidů kdo na tento předmět vyčerpal v posledních 10 aukcích a je zde jasně vidět, že se to třeba zřídka přehoupne do nákladů větších než 1000 Kč, takže jsem to zkusil znova, avšak opět neúspěšně.
Byl jsem tedy úplně v koncích, protože nic není horšího než série proher bez jediného vítězství na spravení nálady. Zkoušel jsem tedy mnoho způsobů jak se zařadit zpět do hry, avšak neúspěšně. Co mi nakonec zbylo jako jediná možnost je vydělat si na bidy napsáním např. článku na tento blog, což je doufám má poslední naděje. Přece jenom jsem ještě student a do tohoto systému jsem již vložil dalo by se říct veškeré své úspory a nyní jsem vše projel.  
Takže rada na závěr – v případě série proher si dejte alespoň nějakou chvíli odpočinek od tohoto systému, stačí i týden na pročištění hlavy a potom se případně můžete zkusit pustit do toho znovu, nikdy neztrácejte hlavu, však když se to přece povedlo jednou, tak to musí vyjít i podruhé. Hlavně tomu příliš nepropadněte jako já, jinak můžete do toho vložit taky téměř vše a nakonec nevlastnit skoro nic….

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *