V čem se liší vítěz od poraženého?

Chcete vědět ten hlavní rozdíl, proč někteří mohou několikrát vyhrát a ti druzí stále prohrávají? Pak pozorně čtete a určitě se ho dozvíte. Hlavní rozdíl mezi vítězem a poraženým je ve způsobu myšlení. Ten kdo si zvolí pozitivní přístup bude zdaleka více úspěšnější než ten, kdo si zvolí negativní přístup. Tohle však platí nejen zde na wellbidu ale i v celém vašem životě. Řekněme, že jste pozitivním člověkem, který nevidí ve všem jen to nejhorší, nebo, že se jedná o podovd apod. Ten si k wellbidu přistoupí jako k šanci získat něco za lepší cenu, než by platil v obchodě a jakmile se zúčastní nějaké aukce, tak je již smířený s tím, že položku vyhraje. Začne si představovat, že už ji získal a v případě, že by ji nevyhrál, tak nezoufá a zkouší to dál ovšem za předpokladu, že na danou položku nevyplýtval celý kredit, což je zde na wellbidu rozhodující.
Určitě je lepší hrát s mírou – vyzkoušet štěstí s minimálním množstvím kreditu, neboť když to nevyjde, tak hned nejste ve ztrátě, ale máte ještě další šance vyhrát. Když však vsadíte do předmětu vše a ten pak případně prohrajete, tak se vaše šance na úspěch úplně vytratí, pokud nechcete vrážet do kreditu další peníze. 
Teď si však dejme příklad člověka, který smýšlí na vše negativně. Řekněme, že ho někdo přesvědčí o wellbidu, jak je to super, že už zde získal např. novou televizi za super cenu apod. a on se přece jen i když s několika připomínkami a množstvím dotazů zaregistruje. Koupí si kredity i když předem nevěří, že by to vůbec mohlo vyjít. Od začátku se dá říct, že už je smířený s jasnou prohrou. Poté se zúčastní nějaké aukce a v případě, že prohraje, tak pevně věřím, že už zde určitě ani nezavítá, protože si přizná, že se mu potvrdilo to, co si celou dobu o tomto myslel, to přece nemohlo fungovat, abych např. za 100 Kč, vyhrál věc za několik tisíc. Kdyby však vyhrál, tak je možné, že se způsob jeho myšlení ale i celkový pohled na tento systém změní a stane se z něho úspěšný „dražitel“ zdejších aukcí. Myslím si však, že stačí, že se mu párkrát po sobě nezadaří a on to celé vzdá, protože se zase vrátí ke starému způsobu smyšlení.  
Úspěch záleží teda na mnoha věcech, ale především je to o vašem přístupu a myšlení. Když budu myslet pozitivně, tak si určitě užijete wellbidu ale i života více, než na vše pohlížet jen negativně…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *