Šťastný den

Zdravím všechny čtenáře blogu.

Svým článkem chci povzbudit všechny zklamané hráče. Smůla se dlouho lepila na mé paty a už to vypadalo, že moje bidy se ztrácejí v nenávratnu Mnohdy jsem skončila v aukci hned pod vítězem a mně bylo líto, že jsem neobětovala další příhozy, protože častokrát se jednalo o aukce bez automatu. Automat sám o sobě není vůbec pro mě. Ještě nikdy se mi nepodařilo zvítězit touto formou.

Ale ne o tom jsem chtěla... Jednoho dne jsem si opět našla chvilku na relax a zapnula jesm si welbiďácke aukce. Manželovi se blíží narozeniny, tak jsem se rozhodla vyhrát mu nějaký parfém. Vyhlédla jsem si konkrétní vůni a začala jsem hlídat, kdy už aukce začne. Konečně jsem se dočkala a soupeření mohlo začít. 


Co se však nestalo …. po třech příhozech byla aukce ukončena a vesele se na mě usmíval můj nick! Nemohla jsem uvěřit. To jako opravdu? Neuvěřitelné! Na výhru jsem utratila absolutně zanedbatelné haléře. Byla jsem tak šťastná a čekala jsem netrpělivě na potvrzující mail. A víte co se mi přitom stalo? Jak tak ležím s tabletem a prstem putuji po displeji, omylem jsem přihodila na nějakou aukci s externím diskem a světe div se, aukce právě skončila a opět vítězím. Ani nevím jak. Opravdu! Je to čistá pravda, žádná taktika ani spekulace. O pár hodin mi to nedalo a opět jsem se přihlásila a po dvou příhozech jsem vyhrála balíček bidů. Tento den byl pro mě šťastný a vím, že na každého z Vás takový den čeká a mnozí ho už máte i za sebou. Vždyť tři výhry v jeden den, to už bylo trošku moc. Raději jsem přestala pokoušet štěstí, abych si ho neminula celé. Možná  ještě nějaké podrží i u budoucího boje 🙂

Co jsem vlastně těmito řádky chtěla říct?

Především jsem chtěla povzbudit neúspěšné hráče, kteří se mnohdy snaží bojovat s větrnými mlýny o velké a drahé výhry. Někteří uživatelé neváhají daný předmět i proplatit, jen aby vyhráli. My normální si určíme kolik jsme ochotni za daný předmět obětovat a vzhůru do boje. Mnohdy to nevyjde, ale netřeba klesat na duchu. Spekulanty zdravím a vzkazuji jim, že někdy netřeba mít konto s milionem bidů, aby člověk pocítil opojný pocit z výhry.

Každý má ale jiné priority a smýšlení v každém případě se těším na další aukce a na setkání z každým z Vás. 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *