Jak neprohrát všechny bidy?

Myslím si, že to určitě všichni velmi dobře znáte. Rozhodnete se vyzkoušet si pár aukcí a učitníte tak první krok – dobijete si účet tolik potřebnými bidy. Částka je jen na vás, no dle mně stejně jako já asi zpočátku nebudete do toho vkládat nějaké závratné částky, protože ještě tomu tolik nevěříte. V případě dobití např. přes paypal se vám bidy ihned připíšou a hra může začít. Začnete přihazovat a nyní se můžou dít dvě věci, buďto můžete vyhrát nebo prohrát. V případě výhry určitě začnete mít pocity euforie, štěstí a budete se velmi pochvalovat, např. za vaší strategii/ taktiku a jak jste dobrý/á. V nejpravděpodobnějším případě vstoupíte do další aukce, protože chcete více, řeknete si, když to vyšlo poprvé, tak proč by to nemohlo vyjít podruhé. Nyní můžete vyhrát znovu, nebo můžete také prohrát. 
Řekněme, že druhá aukce se vám již nepovede, co pak nastane? Vaše vědomí váš určitě přesvědčí, že je třeba „vynahradit“ ztracené bidy a budete se snažit dohnat získanou ztrátu bidů, to však může vést k sérii proher, což prakticky vynuluje váš účet pak vám tedy zbývá buď za prvně vyhranou věc zaplatit, nebo si ji směnit na bidy. V mém případě bych ji určitě vyměnil na bidy, což ovšem nemusí být vždy chytrý krok, protože budete opět bojovat za ztracené bidy, což se vám může vymstít tak, že nakonec nezískáte nic, tak jako se to stalo mě. Problém zde nastává s takzvaným syndromem „hazardního hráče“, který když jednou začne, tak nemůže skončit, mé doporučení tedy zní – nikdy tomuto, co zde popisuje nepropadněte, nebo neskončíte dobře, nebo spíše nic nezískáte. Stačí když si po 1 výhře/prohře dáte určitě odstup, např. 1 den na wellbid nezavítáte, trochu se uklidníte a pak můžete klidně začít znovu. 
Po sérii proher/výher výrazně doporučuji delší pauzu – aspoň ten týden by pro vás měl být určitě ideální, neboť se mohou dostavit pocity euforie/flustrace a s takovými pociti, které převažují nad racionálním uvažováním velmi těžce něco získáte, neboť se nebudete moc od stránek odtrhnout dokud nevyčerpete veškerý kredit. Takže doporučuji kontrolovat se a hlavně stav účtu případně zdali vládnete racionálně a nejen na základě emocí. 
Přeji vám hodně štěstí a nepřehánějte to 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Zdravím všechny

    Musím naprosto souhlasit z tím co tady bylo řečeno já jsem začal včera dobil jsem bidy a během 3hodin jsem vyhrál 5aukcí ale jsem nohama na zemi protože je to tady jak na burze jedno velké riziko můžeš získat ale taky hodně stratit nepřehánějte to ………..

    hodně štěstí ve hře:)

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *