V čem tkví jádro úspěchu

Určitě si říkáte, že přece musí být nějaký způsob/y jak na těchto stránkách pravidelně vyhrávat a nebýt stále na té opačné straně – poražených. Věřte i nebo ne, ale opravdu to tak je. Kdyby každý dodržoval určitá pravidla, která jsou pro užívání těchto stránek důležitá, tak by měl většinu aukcí vyhraných a neztrácel by zbytečně bidy. Tímto vám tedy prozradím mé „know how“, které jsem získal užíváním wellbidu po více než půl roku, kdy jsem na něj poprvé narazil.
Má prvotní zkušenost s wellbidem byla, že kdysi zde byly ještě takzvané rostoucí balíky bidů a já jsem se této aukce zúčastnil, bohužel jsem však nehodlal prohrát a vložil jsem zde několik svých těžce našetřených tisícovek a přece jenom jsem prohrál, což byla chyba. Od té doby se toho velmi změnilo, já si dal téměř půlroční odstup od wellbidu a až nyní se pokouším znovu investovat své peníze, tentokrát již však i s úspěchy. Kouzlo tkví v dodržování určitých pravidel wellbidu, která pokud se budete snažit dodržovat, tak vám mohu zaručit, že výhra bude z 90% vaše, nebo alespoň tak snížíte své zbytečné ztráty z prohraných aukcí:

1. Stanovte si předem svůj plán investování, tzn. kolik do dané typu aukce hodláte maximálně vložit aby se to oplatilo a kolik jste tedy i ochotni ztratit…. 
2. S penězi, které investujete do bidů se raději předem rozlučte, tímto neříkám, že by něco nefungovalo nebo tak, ale psychicky vám to velmi pomůže, protože když do wellbidu investujete peníze o které prakticky nesmíte přjít, tak je něco špatně. 
3. Rozhodněte se předem, zdali budete typ s automaty nebo ručním přihazováním – každá volba má své výhody, já osobně upřednostňuji přihazování bez automatu, protože jistota je zde větší, máte větší šanci získat něco bez zbytečně velké ztráty bidů, avšak volba je čistě na vás. Mohu vám však zaručit, že i bez automatu se toho dá vyhrát dost a i nějaké ty hodnotnější věcičky 🙂  
4.Když se vám náhodou nebude dařit, tak nesnažte se rychlo vynahradit ztracené prostředky zúčastněním se několika dalších aukcí, takhle to opravdu nefunguje, když budete mít sérii proher, pak si dejte určitý odstup a zkuste to např. znova po určitém spočinku. Nikdy nevíte, ale díky tomuto odstupu můžete získat např. období, kdy na wellbidu není zase tolik účastníků a může se vám začít pěkně dařit. 
Tohle jsou asi základní pilíře, které pokud dodržíte tak vám mohu garantovat zvýšení vaší úspěšnosti – neboli poměru výher vs ztracených bidů. Přeji vám pevné nervy a samozřejmě tolik vytoužené úspěchy :))  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *