Nejlepší strategie pro wellbid

Pokud teďkom čtete již tento řádek, tak věřím, že už jen nadpis tohoto článku vás určitě velice zaujal. Koho by taky ne, získávat věci za korunku chce určitě každý a jakmile je něco výhodný, tak se do toho většinou hrnou úplně všichni. V tomto článku vám prezentuji mou strategii, kterou osobně používám reálně na svém wellbid účtu a osvědčila se mi jako dost úspěšná až na drobné dodatky, které zde popíšu v tomto článku.
Jádro celé strategie staví nas ebekontrole a také na předběžném plánování. Znamená to tedy, že nežmile začnu reálně přihazovat tak si zkouknu co by mě na servisu wellbid zaujalo a poté to pár dní sleduji a vyhodnocuji, kolik bidů a jakou přihazovací strategii nejlépe zvolit abych byl úspěšný a vytouženou věc vyhrál.
Poté si stanovím plán, ve kterém si předem než vstoupím do aukce, poznamenám, kolik prostředků jsem ochoten ze svého wellbid účtu na tuto věc vydat a také případné další dodatky. Důležité je vše promyslet ještě než jste ve hře, protože pak vás ovlivňují hlavně emoce, které vám způsobí jedině výmaz vašich bidů a žádnou výhru.  
Díky tomu, že si předem vše plánuji a omezuji vydané bidy – neperu se do poslední chvíle, protože vím, že se to pak neoplatí, tak jsem získal celkem 4 vyhrané položky za dobu přibližně jednoho měsíce, což je sice pěkné, ale ani jednu jsem si nenechal poslat – vše jsem vyměnil za bidy v iluzi, že bych mohl vyhrát, konečně něco většího, jako např. tablet/pc/volant na pc apod. Konkrétně včera tedy nastal den, kde jsem se zúčastnil své první hodnotnější aukce – tentokrát byla hodnota něco kolem 4000 Kč ale bohužel vstupoval jsem impulzivně a jen na základě statistiky daného předmětu, což byla ta největší chyba co jsem kdy udělal. Ve statistice bylo uvedeno, že za poslední 10 aukcí nebylo za předmět vydáno více než 1000 Kč, rozhodnul jsem se tedy vložit pro jistotu dvojnásobek a jít do toho. Výsledek je nyní takový, že díky tomu, že jsem tak slepě věřil statistikám nemám nyní nic – ani bidy, ani vytoužený předmět.
Z toho tedy plyne jedno velké ponaučení – neobchodujte impulzivně a na základě statistik, sice je pěkné, že pár lidí zaplatilo jen 100 Kč, ale statistika není základ úspěchu – ona pouze mluví o minulosti a nikdy nevíte co v budoucí aukci nastane. Přiroval bych to k obchodování s akciemi, taky přece nelze předpokládat vývoj ceny na základě minulosti, takže pozor na to, je to sice lákavé ale určitě to není vhodná pomůcka!!! 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *