Co udělat pro více výher a menší ztrátu bidů?

Tenhle článek vás bude určitě zajímat, protože v něm popíšu základní principy jak toho moc neztratit, ale spíše něco získat, což je předpokládám účel všech co na wellbid vůbec vstoupili. Vzpomínáte si vůbec svůj první pocit jak jste zde přišli a viděli ty ceny? Já si ho pamatuji dodnes a zpočátku jsem byl ve velkých pochybnostech až než jsem odhalil celý systém jak to celé funguje, což mi pak zaručilo spokojenost a určitou důvěru. Přece jenom už společnost, která používá platební metodu paypal musí být jistota, protože kdyby nebyla, tak paypal by vám musel případně vrátit prostředky zpět, takže jsem zde investoval a po pár prohrách a nějaké té výhře jsem si konečně vypiloval svůj systém k téměř úplné dokonalosti. Neříkám, že je to finální verze, avšak dal jsem si na ni hodně záležet a ztrávil nad tvorbou opravdu velmi hodně času.
Základem je sledovat aktivitu hráčů. Občas se stane, že někteří jsou ochotni předmět i přeplatit jen aby ho získali, takže takové hráče, neboli jejich přezdívky je velmi vhodné si pro jistotu vypsat, odstraní vám to tak první velké nebezpečení, které zde v jejich podobě je. Dalším podnětem ke zlepšení vaší přihazovací taktiky je hlídat si množství příhozů. Tím mám na mysli, abyste do dané věci neinvestovali více než 50% hodnoty dané položky. Po téměř již roce používání wellbidu jsem si všimnul, že ne všechny hodnoty položek odpovídají realitě, stačí zadat danou věc např. na heuréku a zjistíte, že daná věc má tržní hodnotu klidně i o tisíc korun jinde. Dalším problémem je zde, že pokud už prostě budete chtít do dané věci investovat dále i když už jste např. zaplatili 50% hodnoty daného předmětu, tak zde číhá velmi reálná hrozba, která je velmi častým neúspěchem pro vás. 
Jsou to takzvaní „vyčihováci“, kteří si aukci celou dobu hlídají a stačí, že si všimnou, že od vás druhý hráč opadnul a jsou schopni zapojit se do aukce v době, kdy vy už máte např. zaplaceno 75% hodnoty dané věci. Teď vám zbydou dvě možnosti – buďto mu předmět nechat, nebo se přehazovat dále. Může se však stát, že on je schopen dát do dané věci taky např. 75% hodnoty dané položky, čímž vy už budete muset předplatit položku o 50% její hodnoty a stále nemáte jistotu, jestli se nepřidá ještě další „vyčihovák“. Tímto způsobem tedy můžete přijít velmi rychlo na dno. Realita je tedy taková, že většinou se majitel, který zapaltil již 75% hodnoty nakonec vzdá a předmět získá někdo nový za pár šlupek. Pamatujte jedno, bít se do poslední chvíle znamená, že můžete předmět přeplatit i několikrát, protože počet přistupujících hráčů není omezen. Proto doporučuji, abyste se v tomto ohledu ovládali 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *