Chcete ušetřit?

Článek začínám velmi zajímavým názvem a to jestli chcete ušetřit. Sám vím, že asi vaše odpověď na tuto otázku je jasná a proto čtete dále. Chtěl bych jenom hned na začátek upozornit, že v případě wellbidu můžete opravdu ušetřit a získat velmi pěkné značkové věci, o kterých by se vám normálně ani nesnilo. Ledažeby jste však byl/a nějaký vysoko příjmový podnikatel, či měl/ a velmi dobře placenou práci, v tom případě, však nepočítám, že byste chtělo chodit ještě k tomu na wellbid, když už ty peníze máte….
Z vlastní zkušenosti vám mohu říct, že vše funguje tak jak má, bez zbytečných komplikací, vše je to prostě pravé originální, takže když například vyhrajete předmět jen za 1 Kč vašich nákladů a jeho hodnota je například i několik tisíc, tak vám mohu potvrdit, že vše vám bude dodádno, či vyplaceno peněžním ekvivalentem na paypal.

V případě, že si však zvolíte metodu zaslání zboží, tak vám bude taky vyhověno, sice obdržíte e-mail, že doručení zboží může trvat celkem dlouho, ale mohu vás z vlastní zkušenosti ujistit, že doručení trvá opravdu cca kolem 1-3 dnů, což je opravdu velmi dobrý výkon, který jsem tedy vůbec neočekával. 

Mohu vám taky potvrdit, že vše funguje jak má, kdykoliv máte dotaz, tak vám ho opět velmi rychlo zodpoví, v případě výhry si jenom ověří, že vše proběhlo „hladce“, což opět netrvá vůbec dlouho a poté už zbývá jen na vás rozhodnout se, zdali si chcete výhru nechat zaslat – ve většině případů musíte však doplatit ještě částku za dopravné, netýká se akorát poukázek, nebo si můžete vyplatit peněžní ekvivalent výhra na váš paypal účet. V případě, že byste byli však ještě ochotni riskovat na wellbidu pro něco dalšího tak se taky oplatí změnit výhru na bidy a pokračovat ve hře, čímž můžete získat ještě více věcí za velmi výhodné ceny, takže volba je jen na vás.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *