Jak být dobrým blogerem

Dnes jsme se rozhodli vyjít naproti úvahám našich čtenářů a odpovědět na několik otázek, jak psát články na blog, aby byly zajímavé a aby uváděly nová řešení a přístupy a aby také nabízeli vědomosti, které si mohou osvojit noví uživatelé.

Především pište o vlastních zkušenostech. O tom se píše nejsnadněji a takové články jsou pro čtenáře i nejzajímavější. Navazování na jiné články a texty nikam nevede. Pravdivou a autentickou příhodu se dá hned poznat a je pro jiné zajímavější, opravdu! Kreativita je největší hodnotou každého blogera!

Každý z Vás má jistě vlastní zkušenost s servisem, kterou může jiným popovídat po svém. Způsobů, jak oživit text je mnoho, np. používejte anekdoty, žerty, popište zábavné situace. Odborné, suché psaní se nečte tak dobře jako lehký, zábavný příspěvek.

Personalizace pište po svém, o situacích spojených se servisem wellbid.com. Cizí výpovědi nejsou o nic lépší. Čím více sil do příspěvku vložíte, tím bude lepší. Hlavním pravidlem blogování je, že text napsaný bez snahy se příjemně nečte.
Rovněž pamatujte na to, že na blogu začínají své dobrodružství s servisem noví uživatelé a využívají informace o dražbách. Proto, blogování musí v sobě spojovat přenechání určitých vědomostních hodnot s touto tématikou. Každý z Vás svůj vlastní styl a emoce spojené s aukcemi. se z nich čerpat plnýma hrstma.

Přejeme Vám hodně štěstí a už dnes se těšíme na vaše příspěvky! 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *