Jak ušetřit za dárky na vánoce?

Už je to skoro tady, zase po roce se nám blíží Vánoce a s tím spojené starosti s případnými nákupy dárků pro naše známé. Každý z nás to velmi dobře zná, protože není nad to shánět dárky na poslední chvíli. Kolikrát se vám určitě stalo, že věc, kterou jste hodlali koupit dokonce zdražili či úplně vyprodali a tak jste měli o zábavu prakticky postaráno. S provozem stránek wellbidu však tento problém odpadá, neboť se vám nabízí bezpočet položek, které v případě jejich výhry můžete velmi výhodně získat pro vaše blízké. Na výběr máte snad ze všech možných kategorií, které snad uspokojí opravdu úplně každého a pokud přece jenom byste něco nenašli, tak se nabízí např. poukázky na amazon, které nechají možnost výběru přímo pro obdarovaného. 
Pokud však chcete za dárky na tyto vánoce opravdu ušetřit, tak je určitě třeba dodržet pár následujícíh pravidel, které zejména při používání servisu wellbid jsou velmi důležité a rozhodující. 
1. Určitě zapomeňte na nákupy až v prosinci, protože takový nápad dostanou tucty lidí a servis wellbid pak bude doslova přeplněn jeho účastníky a tak dárky už nemusí vyjít zas tak hodně výhodně. Takže první velká rada pro vás – začněte s nákupy již nyní, protože máte na to opravdu nejvyšší čas. 
2. Vybírejte pečlivě položky, o které máte zájem, protože se opravdu většinou neoplatí pouštět se do něčeho, kde už jen statisticky vychází, že potřebujete více kreditu, že máte vy na účtu, takto akorát promrháte své veškeré šance získat něco pěkného pro vaše známé. 
3. Nevysedávejte zde pořád, určitě se oplatí dát si např. po hodině i menší pauzu, určitě vám nic neunikne, aukce probíhají pořád a prosedět celý den u wellbidu a pak nakonec být ještě zklamaný, kvůli toho, že jste tu věc nezískali, vám určitě dobrý pocit nezíská. 
4. Poslední a podle mě nejdůležitější pravidlo – přemýšlejte než učiníte další prodloužení např. vašeho automatu, či přihazování, neboť opravdu se neoplatí přebíjet se s dalším zoufalcem, který se právě rozhodnul získat danou věc za každou cenu i několikanásobného přeplacení, to se pak neoplatí a přijdete tak akorát na mizinu, nic nezískáte a nejspíše dokonce přestanete tento server používat, což by byla určitě škoda… 
 Tolik mé rady, snad vám pomohou 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *