Vousy

Dnes bych se s Vámi rád podělil mými zkušenostmi po vyhrané dražbě. Popíšu Vám situaci: můj otec se nenáviděl holit. Jeho velké vousy a brada se nedaly nevšimnout. Vousatá brada není ničím špatným, třeba se ovšem o ni starat, přistřihnout. Mít nad ní prostě kontrolu. Můj taťka ale takhle neuvažoval, nechal ji růst až vypadal jako z pralesa. Nedal si domluvit. Dráždilo to mě i jiné členy rodiny, hlavně mou mamku. Tvrdila, že se občas za něho stydí. Jednoho dne, když jsem vysvětloval princip stránky, poprosila , abych jí ukázal nějaké aukce. Chtěla si založit účet a vyzkoušet vyhrát něco pro sebe. Chtěla se však nejprve přesvědčit, že to má význam. Velmi se jí líbil sortiment elektroniky, jaký wellbid nabízí a účet si zřídila. Jednoho dne, když přehlížela nové aukce, všimla si zastřihovač na holení vousů.

Zavolala a zeptala se, jestli bych nepomohl v aukci. Moc chtěla tuto věcičku vyhrát a darovat ji mému otci. Samozřejmě, nápad se mi velmi líbil. Názor na otcova vousy jsme měli podobný a tak vzhůru na aukci se zastřihovačem. Nebudu Vám lhát, boj byl těžký. Měli jsme více protihráčů, ale vyhráli jsme. jsme pomalu ztráceli naději, ale podařilo se vyhrát skoro v poslední chvíli. Málo scházelo a byli bychom bez bidů. Když nám doručeno výhru, a přijela velmi rychle, mamka dala dárek otci.
Zpočátku byl hodně skeptický a vůbec nechtěl o zastřihování slyšet. Ale mamka své metody a nakonec slíbil, že to aspoň zkusí. No a začal ho používat pravidelně. Hurrá. Popravdě, nechce nám říct odkud ta změna názoru, no mamka má na to svou teorii. Prý se mu zalíbilo to, že je strojek moderní a holení nebolí.

Přeji Vám, aby se i vaše aukce měli šťastný konec.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *