Každý může vyhrát

Každý z Vás jistě sní o novém fotoaparátu, telefonu nebo značkovém tabletě. Bohužel, život rychle verifikuje naše sny ve chvíli, kdy vidíme ceny těchto produktů. Existuje však skvělý servis wellbid.com. Dají se zde vyhrát věci za fakt nízké ceny. Dokud jsem začal hrát, moje víra v to, že tu pochoduje, byla dost malá. Neměl jsem také jistotu, že tyto aukce jsou pravé. Teď už ale vím, že je to pravda! Můj příběh začal na společenské síti. 

Chatoval jsem s kamarádem, který zrovna vyhrál foťák. Začal mi psát, abych to zkusil. Měl jsem dost míchané pocity ohledně stránek tohoto typu, tak jsem odepsal, ať mi s tím dá pokoj. S mým štěstím bych tak akorát vyhraju , ale nedal si říct.
Řekl, že pokud si založím účet, proplatí mi půlku akciového balíku Bidů. No a to mě přesvědčilo, abych se podíval na stránku a začal hrát. Asi jako každý jeden nováček, vyklikat jsem celý kredit jen tak. Nicméně, když jsem zahlédl, že můj vysněný tablet byl akorát prodán, zarazilo to a dokoupil jsem kredit. Podruhé jsem byl opatrnější a rozvážnější. Snažil jsem se vypracovat si nějakou tu strategii. Přečetl jsem i několik příspěvků s radami a začal jsem přihazovat.

Po půl hodině jsem byl šťastným výhercem aukce s Balíkem kreditů. Doufám, že to není moje poslední výhra a příště se budu moci témuž kámošovi i já pochlubit rovnocennou výhrou.

Všem nevěrníkem odkazuji, aby přestali negativně myslet a začali hrát. Obecním hráčům přeji ještě více štěstí. Všichni si to od života zasloužíme.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *