Jsem tu zas

Když jsem se registroval v servisu wellbid.com, byl jsem nadšený. Věřil jsem, že vše vykoupím. Realita byla ale úplně jiná. Jako nováček jsem udělal mnoho chyb, vrhal jsem se s drápy skoro na všechny akce a to s tak marným počtem bidů. Své první BIDy jsem minul jen tak. Zlobil jsem se sám na sebe, jaká jsem trouba, no dal jsem si ještě jednu šanci. Dobil jsem si účet prosím podařilo se mi vyhrát aukci pro Začátečníky a hned na to balík Bidů. Tehdy jsem uvěřil, že jsem rozumnější od jiných a od nynějška se mi bude dařit vždy. A opět jsem skákal moc vysoko. Přistání bylo dost brutální. Po dalších prohrách jsem ukončil dobrodružství s portálem. Před tím jsem ale napsal článek na Blog s tím, abych vydělal alespoň trochu kreditů. Na odpověď jsem si ale musel dlouho čekat.
Prošli asi 3 měsíce, když jsem se opět podíval na mail, který jsem použil při registraci. Moc mě překvapila zpráva od servisu, ve které informovali, že můj článek přijali a nabídli mi 250 Bidů. Samozřejmě, přijal jsem to. Není to málo ani hodně, ale něco. Stálo to za pokus.
Nic přece neriskuji. Akorát končila aukce ručního mixéru, na který jsem měl chuť přihodit už pár krát. Rozhodl jsem se hrát, dojdou všechny bídy, teď ale už podle určité taktiky. Víte co se stalo? Vyhrál jsem! Nastavil jsem automat pouze jeden krát, aukce byla skoro ukončena, zůstalo mi posledních 9 příhozů.
Teď už čekám na dodání mého vysněného mixéru. Nyní si budu moci dělat oblíbené ovocní koktejly. Teď si asi opět udělám přestávku v bidovaní. Jsem si jist tím, že se tu vrátím a budu bojovat. Vyplatí se zabojovat. Neměli bychom hned po porážce na danou věc zatrpnúť. Vytrvalostí a rozumnou hrou můžeme udělat sobě nebo blízkým krásný dárek.
Skúste to, doporučuji na základě vlastní zkušenosti.  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *