Avatar, Vaše vizitka!

Avatar je obrázek, díky kterému může každý Uživatel Portálu wellbid.com personalizovat svůj profil. Není to však obyčejná grafika, ale naše vizitka ve virtuálním světě. To, jakou postavu si vyberete na wellbid.com, může mít velký význam…

Avatar je Vaší vizitkou na wellbid.com a můžete ho nastavit nebo změnit v jakékoliv chvíli. K dispozici máte několik desítek různých grafických návrhů – žába, šťastný Mexičan s kytarou, kocourek, policista, čertík s vidlemi, kráva, čaroděj, superman a mnoho jinýc.

[pullquote]Avatar, podobně jako login, může odrážet Váš charakter. Pokud však chcete, může být pravým opakem Vašeho Já.[/pullquote]

Vezměte v úvahu, že zvolený obrázek bude mít hlavní roli v tom, jak Vás budou na stránce vidět jiní. Bude to mít vliv na interakci mezi Vámi a spoluhráči na aukci.

Avatar, podobně jako login, může odrážet Váš charakter. Pokud však chcete, může být pravým opakem Vašeho Já.

Jste nesmělý nebo zbabělý? Ukažte svou druhou, zatím nikomu neznámou tvář! :) Dobrým nápadem může být zvolení obrázku představujícího nebezpečného vojáka neboť střílejícího kovboje. Díky tomu vyvoláte u protihráčů respekt a zajistíte si pozici sebevědomé osoby, trošku agresivní, umíněné a nebojácné.

awatar1Pokud jste stálým hráčem na dražbách, ale chcete, aby Vás jiní vnímali jako začátečníka, zvolte si jemný a milý motiv – holčička s kytkou, malého chlapce nebo roztomilého zajíčka. Tehdy se možná nikdo nedomyslí, že jste na aukcích hrozným protihráčem … Rádi zkoumáte a analizujete? Máte rádi podrobnosti? Detektiv tedy bude právě pro Vás! Je-li jste moudrý, chytrý a mazaný, tak buďte lišákem.

Jak svůj avatar nastavit ? Přihlaste se a nastavte Avatar na hlavní stránce nebo vejděte do záložky MŮJ ÚČET → Můj Avatar a nastavte si zvolený obrázek. To je vše! Od této chvíle Vámi zvolený obrázek bude připsaný k Vám. Bude ho vidět pokaždé, když budete dražit a můžete jej změnit v jakékoliv chvíli, i během trvání Aukce.

Na výběr máte několik desítek obrázků, máte si tedy v čem vybírat. Každý den můžete být někým jiným. Kreujte svůj image a pomocí avataru ukažte, jaký jste!

Author:

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *