Vyhráli jste Aukci? Pochlubte se!

Právě jste převzali z rukou doručovatele zásilku s předmětem vyhraným na wellbid.com, který jste vyhráli jen za pár korun. Je to znamení. Nejvyšší čas získat dodatečné BIDy! Napište komentář, pošlete svou fotografii s vydraženým předmětem a my Vám přiznáme dodatečné BIDy.

Komentář můžete přidat po obdržení předmětu. Přejděte do záložky Můj Účet. Vedle vyhrané Aukce najdete tlačítko „Komentář.

komentarz-300x200Čím bude fotografie zajímavější, tím větší šanci má Váš komentář na publikaci. Rozměr fotografie nesmí překročit 100 kB. Čekáme především na fotografie, na kterých bude Vítěz s produktem.  Ukažte, jak moc se z výhry těšíte. Nemusíte pózovat. Ukažte například, jak využíváte svůj nový předmět. Buďte originální. Možná Vám připravíte nestandardní aranž? Změňte pozadí, aby ideálně ladilo s konzolou, dronem nebo jiným předmětem.

Při psaní komentáře napište o svých pocitech, které jste měli při dražení na Aukci. Určitě se stalo něco, co byste se chtěli jiným Uživatelům sdělit. Napište, jak moc se Vám výhra líbí.  Vydražili jste to za nízkou cenu? Nemusíte spěchat. Na přidání komentáře máte až 60 dní! Čím rychleji to uděláte, tím rychleji dostanete dodatečné BIDy. Buďte kreativní a překvapte  nás. Za každý zveřejněný komentář přiznáme až 200 BIDů!

Při přidávání komentáře buďte pozorný, protože jednou poslána fotografie a komentář nebudete moci už změnit. Důkladné informace najdete v Podmínkách Umístění Komentářů.

Pokud jste vydražili balík BIDů nebo Nákupní Poukázku Amazon, nebudete moci komentář přidat. Proto Vás zveme do dalšího dražení. Když Vám bude doručen super televizor nebo smartphone vyhraný na naši Aukci, nezapomeňte přidat komentář s fotografií. Takové chvíle radosti se určitě vyplatí zachytit na fotce.

Author: bernard

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *